МЕНЮ


14:36

2002-го року в Кіровоградській області виявлено більше ста випадків корупційних діянь (напевно, у багатьох ця цифра викличе іронічну посмішку, адже про справжні масштаби корупції можна лише здогадуватися), вчинених посадовцями різних рівнів. Порушення законодавства допускали деякі сільські голови, державні виконавці, інспектори та інші службові особи. Вони надавали переваги своїм родичам при отриманні пільг та субсидій, надавали недостовірну інформацію державним органам тощо. І хоча такі діяння зазвичай не містять складу злочину (їх відносять до категорії адмінправопорушень), дуже часто вони межують зі зловживанням службовим становищем. А це вже, шановні, кримінал... За фактом зловживання службовим становищем прокуратурою було порушено 41 кримінальну справу. Більшість із них уже на стадії судового розгляду.

переглядів: 3333
13:44

На будь-яку проблему слід дивитись не з якихось вузько-партійних позицій, а із загально-цивілізаційної точки зору. Як на мене, перейменування нашого міста — не самоціль. Уявімо, що перемагає якась одна сторона. І що, у Єлисаветграді чи Новокозачині смітників стане менше, з'явиться освітлення, транспорт почне нормально функціонувати, життєвий рівень підвищиться, культура піде вгору? Дозвольте констатувати: нічого не зміниться.

переглядів: 3332
15:10

В Кіровограді відбулася звітно-виборча конференція обласної організації Аграрної партії України. В її роботі взяла участь народний депутат України Катерина Ващук.

переглядів: 2629
14:25

199 кримінальних справ було порушено під час оперативно-профілактичного відпрацювання області, яке проводилося на початку лютого. По 65 справах слідче провадження уже закінчено і вони направлені до суду. Загалом же на теренах області виявлено 305 злочинів, з яких лише чотири залишаються нерозкритими. З незаконного обігу правоохоронці вилучили вісім одиниць вогнепальної зброї, п'ять мін та кілька сотень набоїв різних калібрів. У сфері економіки виявлено 15 злочинів, сім з яких пов'язані зі службовою діяльністю. Сума збитків за цими карними проявами сягає понад три мільйони гривень...

переглядів: 1743
10:14

На військовому аеродромі у 1991 році (Ю.Жуковський праворуч)Вкотре пересвідчуюсь: нічого випадкового у людському житті не буває. Днями, перебираючи власний архів, натрапила на дороге серцю фото: власною персоною на військовому аеродромі у шоломі військового льотчика, а по обидва боки — майори-замполіти. Зроблена світлина під час підготовки до 50-ліття з дня заснування Гвардійського Черкаського ордена Богдана Хмельницького бомбардувального авіаполку — одного із найстаріших і найславетніших елітних підрозділів "непереможної і легендарної".

переглядів: 4161
21:41

Це всього лише одна, але надзвичайно актуальна й життєво важлива проблема, яку зобов'язаний вирішувати підрозділ захисту національної державності управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.

переглядів: 2957
14:50

Жителі, місцеві органи влади, керівники підприємств і господарств протягом багатьох років порушували питання газифікації населених пунктів західної частини області. Але дане питання не вирішувалось, оскільки Кабінетом Міністрів України не виділялись необхідні кошти на проведення робіт. Тим часом, для прикладу, лише в Гайворонському районі щорічно на придбання вугілля витрачається понад 7,5 мільйонів гривень.

переглядів: 3359
22:14

Минулого вівторка начальник кіровоградського міськвідділу міліції Микола Корецький видав наказ, яким закріпив правоохоронців за кожною кіровоградською школою, а також за технікумами та училищами. Подібне нововведення викликане, зокрема, зростанням кількості злочинів, скоєних дітьми та підлітками.

переглядів: 3260
13:37

Конституційні права та свободи громадян порушуються. Яскраве цьому підтвердження — п'ять тисяч звернень, які протягом минулого року були вирішені прокуратурою Кіровоградської області. По них порушено 69 кримінальних справ, 48 з яких наразі перебувають у стадії судового провадження. Про це було повідомлено на розширеному засіданні колегії прокуратури Кіровоградської області, коли підбивалися підсумки наглядово-слідчої роботи.

переглядів: 2998
1 2 »
pgt 0.2979 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua