МЕНЮ


12:23

"Їдкий дим заважав іти далі. Але апарат стисненого повітря працював бездоганно. Потужний промінь переносного ліхтаря пробивав пітьму. Ось і вона — третя кімната в задимленій квартирі. На дивані ще теплий чоловік без явних ознак життя", — згадує командир кіровоградського відділення СДПЧ-2 Анатолій Хоменко.

переглядів: 3932
13:43

"Герой-рятівник року" — під такою назвою розпочалася Всеукраїнська акція, яка проходить під патронатом Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
В зв'язку з об'єднанням двох відомств на базі Міністерства надзвичайних ситуацій і Державного департаменту пожежної безпеки створено єдину службу захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Тепер, як повідомляє кіровоградський обласний Центр протипожежної пропаганди, за номером телефону "01" ви можете звернутися по допомогу при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації — народна служба порятунку завжди захистить і допоможе. Учасником акції "Герой-рятівник року" може стати не лише професіонал-рятівник, але і пересічний громадянин, який виявив мужність і героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих.

переглядів: 6286
09:38

Сич Володимир Михайлович, підполковник внутрішньої служби, в пожежній охороні з 1985 року. Зараз працює начальником ДПЧ №7 по охороні ВАТ "Кіровоградолія".

переглядів: 3376
22:13

22 квітня в офісі кіровоградського обласного осередку Партії регіонів України було організовано прес-конференцію. Скликана відразу по завершенню п'ятого всеукраїнського з'їзду ПР, вона нагадувала до певної міри звіт про подію, що відбулася у Києві. Дійсно важливу в контексті політичного життя країни подію. Нагадуємо, що 19 квітня з'їзд обрав головою Партії регіонів України прем'єр-міністра України Віктора Януковича. Одного цього факту досить, щоб упевнитися в серйозних намірах партії, що швидко набирає авторитету, принаймні, зростає чисельно. Сьогодні в усіх партійних осередках України разом налічується близько 560 тисяч членів. За деякими даними, це наймасовіша політична організація в Україні. На Кіровоградщині до ПР вступило близько 10 тисяч осіб. Серед них — 27 посадовців обласної і районних державних адміністрацій, понад 100 представників органів місцевого самоврядування, у тому числі 80 депутатів, 970 керівників підприємств, установ і організацій різних форм власності. Ця інформація — з прес-релізу... Але й без паперів зрозуміло, що партія, чия програма тотожна урядовій, чиї інтереси в парламенті представляють фракція "Регіони України" та група "Європейський вибір" має реальні шанси на майбутнє в президентських виборах, і на виборах до ВР.

переглядів: 2737
11:22

Пономаренко Ігор Миколайович. Народився 1973 року в селищі Добровеличківці Кіровоградської області. Там же закінчив загальноосвітню школу. Після служби в армії навчався в Київській академії внутрішніх справ України. Здобувши вищу юридичну освіту, працював слідчим у Добровеличківському райвідділі міліції. Потім перейшов на посаду помічника прокурора цього ж району. А через деякий час був призначений заступником прокурора Гайворонського району. За кілька місяців Ігор Пономаренко очолив цю прокуратуру. Згідно з наказом Генерального прокурора України С.Піскуна від 13 січня нинішнього року, яким знову створено прокуратуру Кіровограда, Ігоря Миколайовича призначено прокурором нашого міста. Кореспондент "Вечірньої газети" зустрівся з Ігорем Пономаренком.

переглядів: 6200 / коментарі (1)
10:11

У середу відбулися парламентські слухання "Регіональна політика та місцеве самоврядування в Україні: законодавчі аспекти".

переглядів: 2962
19:03

Заслухавши інформацію керівника Управління по зв'язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування В.Граба щодо ситуації, яка склалася у Кіровоградській міській раді та інформацію представників Кіровоградської міської ради, Комітет вирішив:

переглядів: 2729
11:02

У нашому місті на початку року була створена міська консультативна рада з питань Чорнобильскої катастрофи при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради. Головним напрямком її діяльності є захист чорнобильців та визначення пріоритетних напрямків використання коштів, виділених для чорнобильців міста.

переглядів: 3502
1 2 3 »
pgt 0.27944 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua