МЕНЮ


13:43

"Герой-рятівник року" — під такою назвою розпочалася Всеукраїнська акція, яка проходить під патронатом Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
В зв'язку з об'єднанням двох відомств на базі Міністерства надзвичайних ситуацій і Державного департаменту пожежної безпеки створено єдину службу захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Тепер, як повідомляє кіровоградський обласний Центр протипожежної пропаганди, за номером телефону "01" ви можете звернутися по допомогу при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації — народна служба порятунку завжди захистить і допоможе. Учасником акції "Герой-рятівник року" може стати не лише професіонал-рятівник, але і пересічний громадянин, який виявив мужність і героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих.

переглядів: 5883
09:38

Сич Володимир Михайлович, підполковник внутрішньої служби, в пожежній охороні з 1985 року. Зараз працює начальником ДПЧ №7 по охороні ВАТ "Кіровоградолія".

переглядів: 3092
pgt 0.40278 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua