МЕНЮ


09:11


переглядів: 2595
00:41

Підсумкам XVII з'їзду СДПУ(о) була присвячена прес-конференція, яку провів перший секретар обкому цієї партії Сергій Грінченко. Він повідомив, що стратегічна лінія партії не міняється. Її керівництво на чолі з Віктором Медведчуком, нинішнім головою Адміністрації Президента, переобране на новий термін, СДПУ(о) підтримують ініціативу глави держави щодо політичної реформи та інші конструктивні дії.

переглядів: 1774
06:11

Обговорення ініційованих Президентом держави Л.Кучмою змін до Конституції України відбулося в Кіровоградському міському осередку Партії Регіонів.

переглядів: 1977
14:18

Згідно з розпорядженням голови Кіровоградської ОДА "Про підсумки обласного конкурсу "Місто, селище міського типу найкращого благоустрою" та рішенням обласної комісії з проведення щорічного конкурсу перше та друге призові місця за результатами 2002 року не присуджено жодному населеному пункту.

переглядів: 1661
14:26

Горезвісна кладка, на ремонт якої немає грошейЛелеківцям, як засвідчила досить гаряча зустріч мешканців двадцятого виборчого округу (вона відбулася минулої суботи) зі своїм депутатом міськради Юрієм Ніколаєнком, болить те, що болить і більшості кіровоградців — погане водозабезпечення, поганий стан доріг, відсутність пільгового міського транспорту, безчинство металістів, котрі вирізали електродроти і залишили лелеківські вулиці без зовнішнього освітлення, численні сміттєзвалища.

переглядів: 2294
13:32

1. На підставі Закону України "Про загальний військовий обов'язок і військову службу" та Указу Президента України від 21 лютого 2003 року №153/2003 "Про звільнення в запас військовослужбовців та черговий призов громадян України на строкову військову службу у квітні-травні 2003 року" з 1 квітня по 30 травня 2003 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

переглядів: 6191
01:05

Група депутатів Кіровоградської міської ради вважають, що їхні колеги з фракції "Трудова Україна" у міськраді блокують роботу міськради та свідомо заважають прийняттю міського бюджету. Про це другого квітня на прес-конференції в УНІАН заявили представники міжфракційного об'єднання "Народовладдя" у Кіровоградській міськраді М.Ткач, С.Мазур, Т.Балугланова, Р.Зюзь, С.Бабак. Зокрема, депутат міськради Микола Ткач зазначив, що на сьогодні ситуацію, яка склалася в міській раді Кіровограда, можна оцінити як "критичну", оскільки депутати від фракції "Трудова Україна" "чинять будь-які перешкоди" в її роботі на користь міста (депутати від "Трудової України" становлять більшість у Кіровоградській міськраді — їх 26, а депутатів "Народовладдя" — 21).

переглядів: 2043
00:35

Так сказав один доброзичливець депутатові Кіровоградської міської ради Олександрові Трав'янку, лідеру об'єднання "Народовладдя" (котре підтримує міського голову Миколу Чигріна) 27 березня вранці, а в ніч з 27 на 28 березня Олександр Іванович із численними травмами потрапив до торакального відділення обласної лікарні. Мабуть, це — збіг обставин, хоча погрози на свою адресу Трав'янко чув і раніше.

переглядів: 1961
« 1 2 3 »
pgt 0.49941 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua