МЕНЮ


13:41

Остання прес-конференція голови обласної організації НРУ Анатолія Ревенка та керівника штабу блоку Віктора Ющенка Андрія Ніцоя була присвячена XIII з'їзду НРУ та обранню головою партії екс-міністра закордонних справ, дипломата європейського рівня Бориса Тарасюка.

переглядів: 2735
22:42

На Кіровоградщині побував голова Української національно-консервативної партії, директор інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

переглядів: 2859
20:33

Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи та управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради започатковано серію зустрічей із школярами загальноосвітніх та спеціальних шкіл у рамках Всеукраїнської акції "Герой-рятівник року".
У рамках програми проводяться зустрічі, розповідається про професію рятівника, його авторитет, надаються консультації, як поводити себе в надзвичайних ситуаціях.

переглядів: 3471
15:21

Запропонована міським головою дата проведення чергового сесійного засідання для прийняття міського бюджету — 30 квітня, мабуть, зовсім не влаштувала фракцію "Трудова Україна", яка вже вкотре, майже у повному складі, не з'явилася.

переглядів: 2689
09:31

— Вважаю, що запропоновані зміни до Конституції України наближають нас до більш високого політичного європейського рівня, — поділилась своїми думками Маргарита Борисова, депутат міської ради, директор колегіуму.

переглядів: 2768
12:24

У робочі групи по підбиттю підсумків обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" продовжують надходити пропозиції від громадян міста.

переглядів: 1431
12:07

Кожна людина в нашій державі, якщо у неї виникає така потреба, має право звернутися до органів державної влади чи місцевого самоврядування з питаннями і проблемами, які її тривожать. Це право, як і обов'язковість реагування органів влади на таке звернення, передбачені Конституцією України та Законом "Про звернення громадян", нова редакція якого прийнята у травні 1999 року.

переглядів: 2881
pgt 0.26654 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua