МЕНЮ


12:34

Голова Кіровоградської облдержадміністрації видав розпорядження "Про підготовку до проведення збирання ранніх зернових і зернобобових культур та збереження врожаю 2003 року". Утворено обласний штаб по забезпеченню збирання урожаю. За повідомленням Прес-служби Кіровоградської ОДА, розпорядженням передбачено:

переглядів: 3302
13:58

Сегодня, в понедельник, стало известно об аресте в Испании бывшего высокопоставленного офицера оборонного ведомства Аргентины: Рикардо Мигель Кавалло обвиняется в геноциде и терроризме. Речь идет о событиях 1976-1983 годов, так называемой "Грязной войне", когда тысячи представителей оппозиции были убиты и замучены в тюрьмах. Дело ведет Балтасар Гарсон. Арест Кавалло стал возможен после экстрадиции его из Мексики. В Испании, на базе Торейон де Ардоз он был арестован полицией.

переглядів: 3232
16:01

Напередодні Дня Конституції ми зустрілися з людиною, для якої Конституція, Закон — основний інструмент діяльності. Наш співрозмовник — голова регіонального відділення Комітету виборців України Володимир Гришко.

переглядів: 3456
15:43

Липень на Кіровоградщині розпочнеться тижнем блоку Віктора Ющенка.

переглядів: 2337
15:06

Верховна Рада України постановляє:
Внести до Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., №30, ст.141) такі зміни і доповнення:

переглядів: 5237
13:02

Временная администрация Ирака огласила свои планы по решению насущный проблем бывших иракских военнослужащих. Это было сделано вчера вечером. Как сообщалось, ими был предъявлен ультиматум: либо им выплатят компенсации за увольнения, либо начнутся беспорядки. Власти приняли решение — в Ираке воссоздаются вооруженные силы. Компенсации бойцам Саддама выплатят. Армия Саддама Хусейна и его спецслужбы были распущены 23 мая декретом временной администрации Ирака во главе с Полом Бремером — 400 тысяч человек остались без работы. Кроме того, им не выплатили деньги за период службы при Саддаме.

переглядів: 2776
18:42

Комплексний підхід до вирішення проблеми, пов'язаної з таким страшним соціальним лихом, як поширення наркотиків у регіоні, використовують співробітники спецпідрозділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління Служби безпеки України в Кіровоградській області.

переглядів: 2823
23:01

В Кіровоградській ОДА відбулося засідання оргкомітету по проведенню на Кіровоградщині року Василя Сухомлинського. Як повідомила Прес-служба Кіровоградської ОДА, на засіданні заслухано інформацію заступника голови ОДА Світлани Негоди та начальника управління освіти і науки Станіслава Гайдука про заходи щодо відзначення 85-річчя від дня народження видатного педагога-земляка та проведення в області у вересні поточного року Всеукраїнської науково-педагогічної конференції за участю вітчизняних і зарубіжних послідовників педагогічного вчення Василя Сухомлинського.

переглядів: 3214
11:57

Нещодавно кіровоградська міська дружина святкувала свій десятирічний ювілей.

переглядів: 5343
1 2 »
pgt 0.30231 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua