МЕНЮ


13:58

Як повідомили Генеральну прокуратуру України, цього року прокуратура Запорізької області тільки за результатами перевірок дотримання законодавства, що регулює роботу паливно-енергетичного комплексу, порушила 26 кримінальних справ. З них чотири, — на загальну суму збитків понад 48 млн. грн., вже розслідувані й направлені до суду.

переглядів: 2932
01:01

На підставі статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 77 Бюджетного кодексу України Кіровоградська міська рада ВИРІШИЛА:

переглядів: 2605
00:11

Генеральна прокуратура України, у зв'язку зі збільшенням регулярних рейсів цивільної авіації, посилила нагляд за додержанням законодавства, що регулює безпеку польотів.

переглядів: 3258
22:35

Керуючись статтями 42, 46, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

переглядів: 3231
09:42

Верховная Рада УкраиниВ пятницу, 11 июля, Верховная Рада приняла закон "О рекламе". Что принесет новый закон? А новый закон запрещает рекламу, в том числе — скрытую, алкоголя, алкогольных напитков, их названий и торговых марок на телевидении и радио, а также на первых и последних страницах печатных изданий. Закон допускает одно исключение: реклама алкогольных напитков в телевизионном эфире разрешена с 23:00 вечера до 6:00 утра. Как сообщает marketing.vc, реклама алкогольных напитков, знаков для товаров, услуг и торговых марок также запрещается на товарах и в печатных изданиях, предназначенных для молодых людей до 18 лет. Кроме того, запрещается такая реклама с участием людей младше 18 лет в качестве моделей.

переглядів: 5666
12:18

Верховная Рада приняла Закон "О телекоммуникациях", который отменяет ранее действовавший в Украине закон "О связи", включая ряд поправок к нему. В том числе — поправку о запрете оплаты входящих разговоров, которая была принята в начале текущего года и должна была вступить в силу в сентябре.

переглядів: 2784
12:54

На форумі демократичних сил, ініційованому "Нашою Україною", що відбувся цієї неділі у Кіровограді, Віктор Ющенко у своїх виступах дав відповіді на чимало запитань, які хвилюють і політичну та громадську еліту регіону, і суспільство в цілому.

переглядів: 2396
19:34

25 травня, у неділю, близько десятої години ранку у квартирі кіровоградки Алли О. пролунав дзвінок. Ще за мить у двері почали гупати ногами (та так сильно, що тріснула обшивка вхідних дверей, а зі стін посипалася штукатурка). Перелякана жінка відчинила: на порозі стояло троє співробітників міліції. Нічого не пояснивши, вони пройшли до кімнати, забрали із собою її тринадцятирічного сина Владислава. Через деякий час підліток повернувся додому. Хлопець поскаржився матері, що у міськвідділі міліції його катували протигазом та "моторолою" (так званий польовий телефон, принцип дії: до вух підводяться клеми і катованого б'є струмом), і він навіть кілька разів непритомнів. Окрім цього, Владислав говорив, що його ще й били, причому так, щоб на тілі не залишилося тілесних ушкоджень. У зв'язку з цим його мати, Алла О., звернулася із заявою до прокуратури міста. Була проведена перевірка.

переглядів: 3045
1 2 »
pgt 0.31514 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua