МЕНЮ


23:08

U401. СДК "Кіровоград"Командир та екіпаж середнього десантного корабля „Кіровоград" висловлює щиру подяку виконавчому комітету Ленінської районної ради міста Кіровограда за привітання та особисту участь в урочистих заходах з нагоди річниці підняття Військово-морського прапора на СДК "Кіровоград" та дня Військово-Морських Сил України.

переглядів: 3387
15:08

Сьогодні Генеральний прокурор України Святослав Піскун заслухав звіти про результати проведених органами прокуратури перевірок стану дотримання законодавства щодо боротьби з корупцією і службовими зловживаннями в органах влади.

переглядів: 2838
15:30

Микола ЧигрінПеред відпусткою кіровоградський міський голова Микола Чигрін провів прес-конференцію. Він відзначив значимість цієї події — затвердження депутатами бюджету — для міста. Тому сьогодні вкрай необхідно подвоїти зусилля по впорядкуванню обласного центру, наведенню ладу в житлово-комунальному господарстві, зауважив мер. І в цьому напрямку вже ведеться певна робота. Скажімо, сьогодні чимало зусиль докладається до того, щоб перейти від графікової подачі води у місті до цілодобового водопостачання. У цьому, нормальному режимі, вже отримують воду городяни на вулиці Полтавській та в Авіамістечку на Новомиколаївці.

переглядів: 2526
15:13

СДК "Кіровоград"Чи знаєте ви, що на Чорному морі є клаптик кіровоградської території, а якщо точніше, то аж цілих 820 квадратних метрів? Це ж наш підшефний середньодесантний корабель "Кіровоград", який базується під Севастополем. На сьогоднішній день він входить до когорти кращих бойових кораблів особливого призначення (після російсько-українського розподілу "Кіровоград" залишився єдиним кораблем такого класу у Військово-Морських силах нашої держави). Не пасе задніх і екіпаж корабля — за підсумками зимових навчань з бойової підготовки він виборов почесне перше місце. "Кіровограду" присвоєно звання кращого корабля Військово-Морських сил України.

переглядів: 4054
10:31

Розпорядженням голови Кіровоградської облдержадміністрації затверджено додаткові заходи щодо виконання обласної програми організаційного забезпечення діяльності судів на 2003-2005 роки. Як поввідомила Прес-служба Кіровоградської ОДА, рекомендовано територіальному управлінню державної судової адміністрації, обласному управлінню юстиції, райдержадміністраціям та міськвиконкомам:

переглядів: 2889
09:12

У прокуратурі Кіровоградської області відбулося розширене засідання колегії, на якому підбивалися підсумки прокурорсько-слідчої роботи за перше півріччя.

переглядів: 2877
pgt 0.29501 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua