МЕНЮ


16:49

969 — саме стільки ДТП трапилося минулого року на автошляхах Кіровоградської області.

переглядів: 3220
16:43

На одній із кіровоградських зупинок розмовляють двоє чоловіків. Один каже: — А правильно Данилович зробив. На дорогах не повинно бути автомобілів з крутими номерами. А другий йому: — Воно то так. Але ж круті водії все одно лишаться...

переглядів: 3836
16:23

Делегація Кіровоградського обласного відділення Комітету виборців України взяла участь у семінарі "Незалежний громадський моніторинг виборчих кампаній в Україні: досвід, проблеми, перспективи", що провів у Києві Комітет виборців України за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

переглядів: 2356
16:17

Зустріч Миколи Чигріна з виборцями округу №41, де депутатом кіровоградської міської ради Алла Смиченко, розпочалася з приємної новини. Верховна Рада розгляне постанову щодо святкування 250-річчя нашого міста. Цією постановою передбачається виділити з Державного бюджету додатково ще 104 мільйони гривень. Ці кошти планується спрямувати на ремонт доріг, забезпечення цілодобового водопостачання тих мікрорайонів міста, де цього блага ще не мають. Серед таких адрес Масляниківка, селище Гірниче тощо. Також планується поновити тролейбусний парк одинадцятьма машинами. А ще чекає ремонту каналізаційний колектор від Новомиколаївки до проспекту Винниченка. Словом, дірок у міському господарстві чимало — тільки гроші давай.

переглядів: 2550
13:15

Голова Соціалістичної партії Олександр Мороз, народний депутат Станіслав Ніколаєнко, керівник секретаріату партії Іван Мусієнко взяли участь у пленумі обкому Соцпартії. На прес-конференції Олександр Мороз назвав Кіровоградську організацію однією із найсильніших, тих, які належать до базових.

переглядів: 2382
16:10

Бывший военный инспектор ООН Ричард Батлер рассказал в интервью австралийскому радио Эй-би-си, что он был прекрасно осведомлен о слежке за ним и прослушивании его телефонных разговоров. По информации Эй-би-си, спецслужбы не сводили глаз и с Ханса Бликса, бывшего руководителя комиссии ООН по вооружениям в Ираке, передает ВВС. Батлер рассказал, что он был вынужден встречаться с людьми в Центральном парке в Нью-Йорке, если он хотел быть уверенным, что его не подслушивают.

переглядів: 2681
15:33

голова громадської ради при ДПА в Кіровоградській області Ігор ВОЛКОВГромадська рада при Державній податковій адміністрації у Кіровоградській області створена у червні минулого року. Її головою, за рекомендацією податківців, став Ігор Волков — директор однієї з виробничо-комерційних фірм Кіровограда (зараз він — начальник управління у справах преси та інформації облдержадміністрації), депутат міської ради і, крім усього, керівник громадської організації — територіального відділення в нашій області Асоціації платників податків України. Отож досвід співробітництва з податковою службою у нього був, і це, звісно, її керівництвом враховувалось.

переглядів: 3177
15:26

Днями в Кіровоградській міській раді відбувся черговий день депутата. Цього разу мова йшла про стан злочинності, заходи по її профілактиці та організацію роботи дільничних інспекторів міліції. Ці питання — завжди в полі зору депутатів міської ради, — зазначив головуючий на засіданні секретар міської ради Микола Цуканов. На міську міліцію цього року заплановано витратити півмільйона гривень, тож депутати та територіальна громада мають повне право запитати про її роботу.

переглядів: 2796
14:43

Пенсійний фонд України, зважаючи на численні звернення, роз'яснив порядок сплати з 1 січня 2004 року страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування суб'єктами підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування.

переглядів: 2945
1 2 3 4 5 »
pgt 0.2753 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua