МЕНЮ


11:08

Скасування обов'язкової подачі декларацій громадянами, які одержували виплати не тільки за основним місцем роботи і з яких був утриманий податок, — одна з новацій Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (далі — Закон). Проте не всі зрозуміли, коли ця норма запрацює. Багато хто вважає, оскільки Закон набув чинності у поточному році, декларацію про доходи за минулий рік не треба подавати. Це помилковий висновок.

переглядів: 2544
13:59

Хабарництво в Україні подолати дуже важко, вважає голова Комітету Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Володимир СТРЕТОВИЧ, проте зменшити його вплив на ухвалення державних рішень можна. ПРОТИДІЮ КОРУПЦІЇ ТРЕБА ПОЧИНАТИ ЗГОРИ, із запровадження високих стандартів державної служби. Адже недарма в народі кажуть, що риба гниє з голови. 43 відсотки опитаних громадян (опитування проводилось у рамках програми "Партнерство за прозоре суспільство") зізналися, що для вирішення своїх питань мусили давати хабарі чиновникам від влади. У тому числі і тим, хто сидить у високих державних кабінетах.

переглядів: 2432
19:46

Вчора відбулися збори ветеранської організації органів внутрішніх справ Кіровоградської області.

переглядів: 2409
16:24

Леоніда Кучма та Александер КвасьневськіУ рамках дводенного робочого візиту до Республіки Польща Президента України Леоніда Кучми у Варшаві розпочалися його переговори з Президентом Республіки Польща Александером Квасьневським. За повідомленням Укрінформ, темою переговорів стали підготовка до проведення Року Польщі в Україні, відкриття якого заплановано на квітень 2004 року, узгодження інших важливих українсько-польських заходів на високому рівні.

переглядів: 2315
15:53

Сьогоднішня Україна в очікуванні ще однієї важливої події у своїй icтopiї — вибори Президента України.

переглядів: 3351
15:16

Більшість із вас, шановні читачі, про таку функцію прокуратури, як представництво інтересів громадян та держави в суді, й не відає. А знати треба. Бо, скориставшись нею (якщо здоров'я не дозволяє чи немає грошей на оплату праці адвоката), ви зможете захистити свої права. Майнові, наприклад. Прокуратура стоїть також на сторожі державних інтересів (якщо є загроза порушень політичних, економічних чи інших). Так, за інформацією прес-секретаря прокурора області Наталії Алексєєнко, прокуратурою було заявлено позов до господарського суду в інтересах держави в особі управління Пенсійного фонду України та повного товариства "Кіровоградський завод залізобетонних виробів" до приватного підприємства "Діана-Плюс" про відшкодування збитків у зв'язку з невиконанням договірних зобов'язань на суму понад три мільйони гривень. Зауважте, що це невиконання договірних зобов'язань фактично призвело до банкрутства ПТ "Кіровоградський завод залізобетонних виробів" та унеможливило задоволення вимог кредиторів. Зокрема управління Пенсійного фонду України у місті Кіровограді. Господарський суд області виніс рішення зобов'язати відповідача повернути одержане майно та комплекс будівель вартістю більше трьох мільйонів гривень.

переглядів: 2583
13:27

Широку популярність здобула резолюція Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) із приводу політичної ситуації в Україні. Резолюція витримана в дуже суворому дусі. Україну критикують за неналежне (на думку Моніторингового комітету ПАРЄ) прийняття політичної реформи і загрозу недемократичного проведення президентських виборів у 2004 році.

переглядів: 2456
18:08

Міністерство фінансів України розглянуло листа Кіровоградської міської ради Кіровоградської області щодо виплат, передбачених абзацами восьмим-десятим частини першої статті 57 Закону України "Про освіту" і повідомляє:

переглядів: 8364
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.43969 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua