МЕНЮ


16:49

969 — саме стільки ДТП трапилося минулого року на автошляхах Кіровоградської області.

переглядів: 2766
16:43

На одній із кіровоградських зупинок розмовляють двоє чоловіків. Один каже: — А правильно Данилович зробив. На дорогах не повинно бути автомобілів з крутими номерами. А другий йому: — Воно то так. Але ж круті водії все одно лишаться...

переглядів: 3365
16:23

Делегація Кіровоградського обласного відділення Комітету виборців України взяла участь у семінарі "Незалежний громадський моніторинг виборчих кампаній в Україні: досвід, проблеми, перспективи", що провів у Києві Комітет виборців України за підтримки представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні.

переглядів: 2014
16:17

Зустріч Миколи Чигріна з виборцями округу №41, де депутатом кіровоградської міської ради Алла Смиченко, розпочалася з приємної новини. Верховна Рада розгляне постанову щодо святкування 250-річчя нашого міста. Цією постановою передбачається виділити з Державного бюджету додатково ще 104 мільйони гривень. Ці кошти планується спрямувати на ремонт доріг, забезпечення цілодобового водопостачання тих мікрорайонів міста, де цього блага ще не мають. Серед таких адрес Масляниківка, селище Гірниче тощо. Також планується поновити тролейбусний парк одинадцятьма машинами. А ще чекає ремонту каналізаційний колектор від Новомиколаївки до проспекту Винниченка. Словом, дірок у міському господарстві чимало — тільки гроші давай.

переглядів: 2226
pgt 0.43219 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua