МЕНЮ


18:04

Тепер і ви стали мобільним, придбали чудову іграшку, чи то засіб зв'язку — мобільний телефон. І добре, якщо все добре, а якщо ваша іграшка, вартістю від п'ятисот гривень до тисячі і більше раптово "зависла" і не раз, і не два?

переглядів: 2807
13:13

Перший секретар Кіровоградського обкому Соцпартії Микола Садовий повідомив, що на черговому з'їзді партії, який відбудеться на початку липня, очікується висунення претендентом у кандидати в Президенти України голови партії Олександра Мороза. Як зазначив Микола Садовий, переговори з Компартією не увінчалися успіхом, і єдиного кандидата від лівих сил, очевидно, не буде. Шанс же на просування переговорів із блоком Віктора Ющенка "Наша Україна" залишається за умови підтримки нашоукраїнцями конституційної реформи.

переглядів: 2178
12:14

Як повідомляє ЦГЗ УМВС в Кіровоградській області, 30 червня 2004 року перший заступник міністра внутрішніх справ України генерал-майор міліції Василь Олександрович Жук проводитиме прийом жителів Кіровоградської області з особистих питань.

переглядів: 1564
14:56

18 червня 276 народних депутатів Верховної Ради України підтримали в першому читанні проект Закону України "Про забезпечення доказів у справах, що розглядаються органами Антимонопольного комітету України". Цей законопроект спрямований на створення необхідних умов для розгляду органами Комітету справ про узгоджені дії, концентрації, а також — врегулювання процесу проведення справ щодо порушення конкурентного законодавства. Зокрема, як повідомляє Прес-служба АКМУ, він надає Комітету нові процесуальні інструменти для посилення доказової частини.

переглядів: 2788
12:36

В останню неділю жовтня цього року будуть проводитися чергові вибори Президента України, згідно з Конституцією України та Законом України "Про вибори Президента". Порядок проведення виборів регулюється Конституцією України, Законом України "Про вибори Президента України", Законом України "Про центральну виборчу комісію", іншими законами України, постановами Верховної Ради України про призначення виборів Президента України, а також іншими актами законодавства.

переглядів: 5395
12:05

Інструкція про порядок обчислення і сплати внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття та обліку їх надходження до Фонду загальнообов'язкового державного страхування України на випадок безробіття, затверджена наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 18.12.2000 р. № 339 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16.01.2001 року № 30/5221, розроблена відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" від 2 березня 2000 року №1533-ІІІ.

переглядів: 5023
12:04

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради рішенням №880 від 9 червня 2004 року вніс зміни до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 27 травня 2004 року №770 "Про проведення конкурсів на перевезення пасажирів за автобусними маршрутами №№9-а, 43, 111-а, 111-б, 123, 131, 134, 150 у місті Кіровограді у режимі маршрутного таксі", а саме:

переглядів: 2643
14:22

Сьогоднішня тема нашої розмови з начальником Центрального відділу реєстрації актів цивільного стану Кіровоградського обласного управління юстиції Людмилою БАРАБУЛЕЮ — сім'я і шлюб.
— Людмило Петрівно, я знаю, що в Сімейному кодексі України, який діє з 1 січня 2004 року, вперше дано визначення такого поняття як сім'я і шлюб. Роз'ясніть його, будь ласка.
— Сім'ю складають особи, які спільно проживають, пов'язані спільним побутом, мають взаємні права та обов'язки. Подружжя вважається сім'єю і тоді, коли дружина або чоловік у зв'язку із навчанням, роботою, лікуванням, необхідністю догляду за батьками, дітьми та з інших поважних причин не проживають спільно.

переглядів: 5260
13:05

2 червня голова облдержадміністрації Василь Компанієць провів нараду з питання роботи ВАТ "Заваллівський графітовий комбінат" за участі першого заступника голови облдержадміністрації Сергія Грінченка, голови Гайворонської райдержадміністрації Миколи Рябокучми, голови правління ВАТ "Заваллівський графітовий комбінат" Віктора Місютинського, директора департаменту "ATF Group holding" Сергія Ареф'єва та виконавчого директора Григорія Садикова, президента ТОВ "Національний центр з розвитку атомної енергетики" Артура Соколова, Заваллівського селищного голови Олексія Жара.

переглядів: 2411
pgt 0.29664 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua