МЕНЮ


13:42

Володимир ЛитвинГолова Верховної Ради України Володимир Литвин вважає, що на цій сесії парламенту нереально прийняти закон про адміністративно-територіальну реформу.
Про це він сказав 21 травня під час конференції Київської обласної організації Народної партії. Литвин відзначив, що сьогодні ще існує багато питань, які необхідно вивчити. Він висловився за проведення експерименту на рівні якоїсь області чи району, щоб потім після широкої дискусії ухвалити рішення.

переглядів: 2105
13:37

Кілька днів тому у столиці Угорщини Бадапешті відбулося засідання моніторингового комітету (МК) Парламентської Асамблеї Ради Європи, що має у своєму складі понад сорок делегацій національних парламентів та є одним із найбільш впливових дорадчих органів Ради Європи. У роботі комітету взяли участь і представники України.

переглядів: 2546
13:16

Нещодавно створена політична партія "Нова демократія" поступово розширює представництво в Україні. Уже в десяти областях створено місцеві осередки, а Кіровоградщина минулої п'ятниці стала одинадцятою. В роботі установчих зборів обласної організації взяв участь генеральний секретар "Нової демократії" Євген Кушнарьов. Перед їх початком він зустрівся із представниками місцевих ЗМІ.

переглядів: 2411
13:09

21 травня на позачерговому засіданні фракції „Трудова Україна" у кіровоградській міськраді прийнято рішення про виведення зі складу фракції Петра Овчара, одночасно переобрано координатора трудовиків. Ним став депутат Олег Лунгул.

переглядів: 2193
20:23

Керуючись статтями 42, 46, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

переглядів: 2559
pgt 0.26263 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua