МЕНЮ


16:22

Євгеній КушнарьовПішли в історію президентські вибори. Минули перші сто днів нової влади. А українське суспільство, як і раніше, у стані розколу. Між Заходом і Сходом — стіна нерозуміння. Як перебороти її, досягти бажаної суспільної згоди? Про це мої міркування, які я пропоную читачеві.

переглядів: 2922
16:01

Голова Верховної Ради Володимир Литвин сподівається, що Україні та Мексиці вдасться налагодити постійний ефективний політичний діалог. Про це він заявив під час зустрічі з Президентом Мексиканських Сполучених Штатів В.Фоксом 20 червня.

переглядів: 5553
13:42

Цьогорічний весняний призов до лав Збройних сил України серед багатьох інших проблем висвітлив критично низький рівень військово-патріотичної свідомості призовників. Через це багато з них не з'явилися на призовні дільниці, вдавалися до найрізноманітніших способів уникнути призову. Причини цього явища ми з'ясовували у військового комісара Кіровоградського об'єднаного міського комісаріату полковника Миколи Тищенка, який назвав не лише корінь проблеми, а й окреслив шлях виходу із ситуації, що склалася.

переглядів: 3023
pgt 0.26835 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua