МЕНЮ


12:22

Флагман ВМС України "Гетьман Сагайдачний"День Військово-морського флоту – знаковий день для моряка. Піднімаючи святковий келих за тих, хто в морі, бо ті, хто на борту, самі за себе вип’ють, він обов’язково порине в минуле і сучасне ВМС України.
Що ж? Про вміння наших предків будувати морські суда у сиву давнину та отримувати перемоги згадували ще арабські літописці, розповідаючи про походи київських дружин на Каспій, приблизно 860-880 років. Похід князя Горавліна десь перед 800 роком на побережжя Криму, коли він поруйнував усі міста від Херсонеса до Керчі, візантійські хроніки малюють чорними фарбами, водночас підкреслюючи військове та морське мистецтво слов’ян-русів. Аскольд, Дір, Олег, Святослав, Володимир, Ярослав – правителі Київської Русі – провели за час керування державою потужні морські походи супроти Візантії. По-різному склалася їхня доля. Були перемоги: похід Аскольда і Діра на Царгород у 860 році Східна Римська імперія відбила ціною повної мобілізації всіх військових сил.

переглядів: 3503
12:20

Голова Верховної Ради України, лідер Народної партії України Володимир Литвин вважає, що створення передвиборчого блоку, який об’єднає «Народний союз «Наша Україна», БЮТ і Народну партію на парламентських виборах 2006 року, залежить від результату переговорів між лідерами партій і статусу їх учасників.

переглядів: 2308
12:16

Я почув, що існує секретна форма заповіту. Я вже у похилому віці, хворію, не маю власних дітей, у мене є лише племінники, які зараз чомусь згадали про мене, хоча десятки років ніби й не знали про моє існування. Розумію – сподіваються, що їм залишиться моя чотирикімнатна квартира, автомобіль, заощадження. За законом так нібито і має бути, але я насправді хочу все залишити зовсім іншій людині. Та боюся, що вони можуть дізнатися про мій заповіт завчасно і хитрощами змусити мене його переробити. Чи можу я залишити секретний заповіт, який би прочитали лише після моєї смерті? Наскільки він буде законним? (Іван М.)

переглядів: 4978
12:15

У своєму житті я знаю лише одного батька – це чоловік моєї мами. Він прийшов до нас, коли мені було всього три роки. Згодом мій біологічний батько (його я не пам’ятаю і жодного разу не бачив) відмовився від мене, і мамин чоловік мене усиновив. 0Я його все життя називав батьком, ми часто гостювали у його матері – моєї бабусі. Потім ми разом з ним пережили велике горе – померла моя мама. Згодом помирає і бабуся – татова мама — і залишає хороший будинок в одному із райцентрів моєму татові. Він його переписав на себе, хотів продати, але не встиг, бо також помер. Я, відповідно, хотів оформити спадщину на себе, але виявилося, що у батька є донька від першого шлюбу. Вона заявляє, що право на будинок, який за документами належить моєму прийомному батькові, має лише вона, як його єдина кровна рідня. Чи так це за законом? (М.САЛІЙ)

переглядів: 3600
pgt 0.24472 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua