МЕНЮ


23:57

На з’їзді Народної партії (лідер — Голова Верховної Ради Володимир Литвин), який проходив минулої суботи, повідомлено про створення виборчого блоку «Народний блок Литвина».

переглядів: 2068
14:35

Олег Левицький30 вересня 2005 року колективу прокуратури Кіровоградської області було представлено Олександра Гардецького, який буде виконувати обов’язки заступника Генерального прокурора України — прокурора області з правом формування нової керівної команди, та ознайомлено з наказом Генерального прокурора України про скорочення посади прокурора Кіровоградської області та трьох його заступників.

переглядів: 4721
14:33

Таке питання ставить перед собою громадська організація “Фундація “Відкрите суспільство”, роблячи щорічні моніторинги діяльності народних депутатів України у Верховній Раді.

переглядів: 2514
18:13

“Пільги — останнє право на життя”, “Влада, припини за наш рахунок латати бюджет”, “Влада залізає до нас у кишеню”, “Ні — експериментам. Руки геть від пільг!” — під такими гаслами на центральній площі міста відбулася акція протесту, організована партією “Союз” та Комуністичною партією.
Представників різних прошарків населення — від студентів до пенсіонерів, від працівників бюджетної сфери до підприємців — об’єднала одна мета: висловити своє рішуче “ні” спробам влади підвищити уже вкотре тарифи на комунальні послуги, а також позбавити найнезахищеніші верстви населення пільг, гарантованих нині законодавством України.

переглядів: 2271
15:28

У засобах масової інформації прозвучала інформація про те, що створено нову міську організацію Партії регіонів, яку очолив Олександр Муленко. Говорилося про те, що членства у партії нібито позбулися Олександр Макієнко та деякі інші її члени.

переглядів: 2267
pgt 0.27001 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua