МЕНЮ


15:29

Закон України «Про вибори народних депутатів України» від 25 березня 2004 року, який набрав чинності з 1 жовтня 2005 року, передбачає, що вибори депутатів здійснюються за пропорційною системою: депутати обираються за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій, виборчих блоків політичних партій у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, який включає в себе всю територію України. Для проведення виборів депутатів територія України поділяється на 225 територіальних виборчих округів.

переглядів: 2615
18:49

Сьогоднішнє сесійне засідання міської ради, анонсоване як таке, що на ньому нарешті будуть розглядатися земельні питання, вразило своєю одностайністю у голосуванні депутатів.

переглядів: 1959
18:46

Микола ЧигрінДень місцевого самоврядування — свято, яке є однією з найважливіших ознак демократичного суспільства. Воно засвідчує право територіальної громади відстоювати свої інтереси, брати участь у вирішенні питань місцевого значення.
Підвищення комфорту життя кіровоградців, захист малозабезпечених громадян, благоустрій міста, розвиток його інфраструктури — основні напрямки роботи Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету.

переглядів: 2641
13:44

Головною квінтесенцією всіх останніх сесійних засідань міської ради — вирішення земельних питань. Але і цього разу сподівання депутатів на досягнення консенсусу не виправдалася. Узгоджувальна комісія, яку створили депутати для розв’язання земельної кризи, згоди так і не дійшла, тому розгляд всіх цих проблемних питань було відкладено на невизначений термін.
А поки депутати розподілили додаткові півтора мільйона гривень, що надійшли до бюджету розвитку та 373 тисячі гривень субвенції з державного бюджету на пільги ветеранам, інвалідам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Таким чином додаткові кошти отримали управління освіти, житлово-комунального господарства, капітального будівництва, Ленінський та Кіровський райвиконкоми.

переглядів: 2211
07:15

Уважаемый Анатолий Дмитриевич!
Вряд ли я обратился бы к Вам подобным образом, через газету, если бы не Ваше выступление в прямом эфире на телеканале «Стимул» в минувшую пятницу, 25 ноября, коснувшееся в том числе и непосредственно моей персоны. Должен сразу заметить: несмотря на то, что Вы были приглашены в студию как первый заместитель главы облгосадминистрации (о чем заявили в процессе беседы журналисту в студии), некоторые пассажи Вашего выступления носили ярко выраженный политический характер, что может быть расценено как использование Вами своего служебного положения не только для политической саморекламы, но и для сведения в первую очередь политических счетов.

переглядів: 2710
pgt 0.2519 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua