МЕНЮ


20:18

Поки в Києві тривають перемовини щодо створення коаліційної більшості у Верховній Раді, помаранчеві сили на місцях уже знаходяться за півкроку до підписання меморандуму. Про це кіровоградські журналісти почули з вуст учасників прес-конференції, яка у рамках прес-клубу реформ відбулася минулого вівторка. Народний депутат України Володимир Яворівський розповів, що меморандум про співпрацю, іншими словами, протокол намірів, на Кіровоградщині попередньо погоджено обласними організаціями БЮТ, “Нашої України” та Соціалістичної партії. Планується, що, у разі підписання, його буде озвучено сьогодні, сьомого квітня, перед відкриттям сесії обласної ради ще старого скликання.

переглядів: 1798
20:06

БЮТ, Партія регіонів, блок „Наша Україна”, Народний блок Литвина, СПУ і КПУ пройшли у Кіровоградську обласну раду за підсумками виборів. Про це повідомили в обласній територіальній виборчій комісії. Ці результати є остаточними за підсумками обробки даних з 965 дільниць області.

переглядів: 2927
20:02

У зв’язку з перевищенням середньодобової температури повітря + 8С протягом останніх трьох діб та керуючись п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення — постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кіровоградської міської ради

переглядів: 2801
19:55

Міські виборчі комісії так і залишаться без коштів, передбачених субвенцією з Державного бюджету на проведення виборів до місцевих органів влади та міського голови у розмірі 53311 гривень.

переглядів: 1744
pgt 0.40075 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua