МЕНЮ


16:12

Микола СадовийУ вівторок з журналістами зустрівся народний депутат України Микола Садовий. Він, зокрема, розповів, які посади за підсумками виборів дісталися представникам Соціалістичної партії на Кіровоградщині, а також висловив свою позицію стосовно перспектив формування коаліції демократичних сил на рівні регіону та всієї держави.
Отже, на виборах СПУ набрала 5,69 відсотків голосів і здобула 33 депутатські мандати у Верховній Раді. Втім, зазначив Микола Садовий, соціалісти сподівалися на 10-15 відсотків голосів, але в силу різних причин цей бар’єр подолати не вдалося. Тепер вони визначають, що ж потрібно змінити в стратегії партії, щоб прихилити народ до себе. До обласної ради СПУ провела дев’ять депутатів, заступником голови облради обрано Якова Бондаря, теж члена СПУ.

переглядів: 2013
15:07

Громадянство, як основний вид стосунків між державою та її населенням, почало формуватися ще в часи античності. А в масовому порядку стало застосовуватися в епоху нової історії після ліквідації абсолютизму й утвердження конституційного ладу. В силу походження громадянство надається людині при народженні за принципами “крові” чи “ґрунту”. Громадянство через натуралізацію здобувається особою за її волею, що виражається у відповідному клопотанні уповноваженим на те компетентним державним органом. Вітчизняне законодавство гранично чітко визначає умови імміграції і тимчасового перебування іноземців в Україні. Їм також можуть надаватися притулок, статус біженця, створюватися умови для натуралізації. Ті, що постійно проживають — це іноземці, які мають на це дозвіл, виданий органами внутрішніх справ. Іноземці, що перебувають в Україні на інших законних підставах — це ті, які тимчасово перебувають. Але часто-густо перебування цих закордонних гостей затягується на тривалий термін. Не маючи наміру повертатися в країну, де народилися, бажаючи залишитися в Україні назавжди, вони, тим не менш, переховуються від Закону. Хоча набагато простіше було б легалізувати своє перебування в нашій державі. Є органи, які можуть у цьому допомогти. На території нашого регіону це відділ міграційної служби у Кіровоградській області Державного комітету України у справах національностей та міграції, який очолює Олександр ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Інтерв’ю з ним до уваги тих, кого хвилюють питання міграції та набуття громадянства.

переглядів: 4870
12:06

Леонід Багно (ліворуч) і Валерій Кальченко (праворуч)4 травня, у четвер, відбулася перша сесія нового депутатського корпусу міської ради п’ятого скликання.
Відкрив її, як і належить, відповідно до законодавства, голова міської територіальної виборчої комісії Леонід Багно. Він повідомив, що в залі зареєстровано 73 депутати із сімдесяти п’яти новообраних, тобто кворум для подальшої роботи є, що дозволяє нарешті офіційно оголосити результати виборів депутатів Кіровоградської міської ради та міського голови.

переглядів: 2379
pgt 0.25242 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua