МЕНЮ


16:22

Про майбутнє Кіровоградської області, її економічний розвиток та вирішення у регіоні соціальних проблем йшлося на черговому засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ. А гостями клубу стали представники Партії регіонів – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК, депутат обласної ради Олег ТКАЧЕНКО та народний депутат, голова підкомітету з питань інноваційної діяльності Юрій КАРАКАЙ.

переглядів: 2550
16:18

Ганна ГерманКолишній прес-секретар Віктора Януковича, а нині депутат п’ятого скликання Партії регіонів Ганна ГЕРМАН, завітала на Кіровоградщину минулої неділі. Побувала у Новоукраїнці, відвідала кіровоградські храми, хутір Надію і взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.
Враховуючи, що гостя – наша колега, то й запитань до неї було чимало. Одне з перших: чому вона любить Україну? Адже тут стільки проблем, а вона свого часу працювала за кордоном і бачила зовсім інше життя. Пані Ганна відповіла, що сьогодні в Україні живеться дійсно складно, та, незважаючи на це, ніде в світі немає ріднішого куточка, ніж той, де вона народилася, тієї річечки, в якій купалася в дитинстві…

переглядів: 2519
11:14

Сьомого вересня за ініціативою Партії регіонів в Україні стартувала кампанія з підготовки проведення всеукраїнського референдуму, на який пропонується винести три резонансні питання. Перше: "Чи згодні ви, щоб державними мовами в Україні були українська мова та російська мова?" Друге: "Чи згодні ви, щоб голови районних і обласних державних адміністрацій обиралися громадянами України прямим голосуванням?" Третє: "Чи згодні ви, щоб Україна була постійно нейтральною державою, яка не бере участь у військових блоках?"

переглядів: 4349
11:12

На початку тижня обласний штаб мегаблоку “Наша Україна” – “Народна самооборона” презентував журналістам основні напрями передвиборчої програми. Детально коментував їх лідер помаранчевого блоку на Кіровоградщині Едуард ЗЕЙНАЛОВ.

переглядів: 2539
11:08

Голова парламентської фракції Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА у рамках свого візиту до нашого міста взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.

переглядів: 3440
11:04

12 вересня у Кіровограді побувала одна з лідерів Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА. В аеропорту її зустрічали міський голова Кіровограда Володимир ПУЗАКОВ, депутати міської та обласної рад від ПР, керівники обласного виборчого штабу, регіональні партійні активісти та прихильники біло-блакитних.

переглядів: 2327
10:57

Учора в Кіровоградському прес-клубі відбулася прес-конференція, у якій взяли участь лідер Партії національно-економічного розвитку України Павло МАТВІЄНКО та представник цієї партії Христина СТЕЦЬКІВ.

переглядів: 2902
10:53

Минулого вівторка директор Центру прикладної політики “Стратагема” Юрій РОМАНЕНКО оприлюднив на прес-конференції результати соціологічного опитування, що проводилося у Кіровограді та області з 17 по 22 серпня, аби з’ясувати електоральну підтримку партій та блоків на виборах-2007. В опитуванні, за словами пана Романенка, взяли участь 2100 респондентів. Вибірка була зроблена за соціально-демографічними та статево-віковими ознаками для кожного із семи виборчих округів Кіровоградщини. Проводилось опитування методом анкетування респондентів.

переглядів: 3213
10:49

Учора, під час перебування в нашому місті, голова Партії національно-економічного розвитку України Павло МАТВІЄНКО завітав до Кіровоградської міської ради.

переглядів: 3028
pgt 0.31053 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua