МЕНЮ


11:14

Сьомого вересня за ініціативою Партії регіонів в Україні стартувала кампанія з підготовки проведення всеукраїнського референдуму, на який пропонується винести три резонансні питання. Перше: "Чи згодні ви, щоб державними мовами в Україні були українська мова та російська мова?" Друге: "Чи згодні ви, щоб голови районних і обласних державних адміністрацій обиралися громадянами України прямим голосуванням?" Третє: "Чи згодні ви, щоб Україна була постійно нейтральною державою, яка не бере участь у військових блоках?"

переглядів: 4080
11:12

На початку тижня обласний штаб мегаблоку “Наша Україна” – “Народна самооборона” презентував журналістам основні напрями передвиборчої програми. Детально коментував їх лідер помаранчевого блоку на Кіровоградщині Едуард ЗЕЙНАЛОВ.

переглядів: 2307
11:08

Голова парламентської фракції Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА у рамках свого візиту до нашого міста взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.

переглядів: 2894
11:04

12 вересня у Кіровограді побувала одна з лідерів Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА. В аеропорту її зустрічали міський голова Кіровограда Володимир ПУЗАКОВ, депутати міської та обласної рад від ПР, керівники обласного виборчого штабу, регіональні партійні активісти та прихильники біло-блакитних.

переглядів: 2135
pgt 0.4171 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua