МЕНЮ


16:22

Про майбутнє Кіровоградської області, її економічний розвиток та вирішення у регіоні соціальних проблем йшлося на черговому засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ. А гостями клубу стали представники Партії регіонів – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК, депутат обласної ради Олег ТКАЧЕНКО та народний депутат, голова підкомітету з питань інноваційної діяльності Юрій КАРАКАЙ.

переглядів: 2241
16:18

Ганна ГерманКолишній прес-секретар Віктора Януковича, а нині депутат п’ятого скликання Партії регіонів Ганна ГЕРМАН, завітала на Кіровоградщину минулої неділі. Побувала у Новоукраїнці, відвідала кіровоградські храми, хутір Надію і взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.
Враховуючи, що гостя – наша колега, то й запитань до неї було чимало. Одне з перших: чому вона любить Україну? Адже тут стільки проблем, а вона свого часу працювала за кордоном і бачила зовсім інше життя. Пані Ганна відповіла, що сьогодні в Україні живеться дійсно складно, та, незважаючи на це, ніде в світі немає ріднішого куточка, ніж той, де вона народилася, тієї річечки, в якій купалася в дитинстві…

переглядів: 2222
pgt 0.38802 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua