МЕНЮ


16:55

Пузаков та ветеран Восьмого січня, в день святкування 66-ї річниці визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, на меморіальному комплексі "Фортечні вали" відбулось урочисте покладання квітів до Вічного вогню та пам’ятника Матері-Вітчизні. При багатолюдному зібранні був проведений мітинг, у якому взяли участь керівники міста й області, представники ветеранських та інших громадських організацій, політичних партій та рухів, депутати міської, обласної рад, народні депутати України. Перед присутніми виступили в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Анатолій Ревенко, голова обласної ради Микола Сухомлин, міський голова Володимир Пузаков та інші. Вони відзначали невмирущість подвигу визволителів міста. Те, що Кіровоград звільняли разом із регулярними військами ще й понад 30 тисяч мешканців обласного центру, говорить про нездоланне прагнення кіровоградців скинути ярмо окупації, очистити рідне місто від ненависного ворога та відкрити дорогу до визволення усієї Правобережної України.

переглядів: 4346
16:05

Інститут соціокультурного менеджменту (ІСКМ) розпочав реалізацію Національного проекту "Спільний шлях у майбутнє", що покликаний зміцнити організаційні можливості громадських організацій на рівні місцевих громад, шляхом створення можливостей для розвитку центрів місцевої активності на базі існуючих будинків культури.

переглядів: 4035
17:56

Прес-конференція Запровадження низки протиепідемічних заходів у кіровоградських закладах освіти, охорони здоров’я, культури дозволило стабілізувати ситуацію із захворюваністю населення на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. Карантин, введений у школах, дитячих садках та закритих інтернатних установах, дав позитивний результат: рівень захворюваності серед школярів знизився у 3,7 раза. Тож 11 січня 2010 року заняття у школах будуть відновлені. Таке рішення прийняла у вівторок міська надзвичайна протиепідемічна комісія.

переглядів: 3623
17:38

У доброго господаря все повинно бути під контролем. Тому, незважаючи на складні погодні умови, міський голова Володимир Пузаков вирішив об’їхати усі об’єкти незавершеного будівництва, щоб подивитися, якими темпами ведуться роботи, у чому потрібна допомога влади.

переглядів: 4547
17:21

Катюша Нинішнього року святкуватимемо 65 років Перемоги над німецько-фашистською Німеччиною. У зв’язку з цим кіровоградська міська влада вирішила до Дев’ятого травня реставрувати пам’ятник радянським артилеристам (скульптор – Г.Савченко, архітектор – В.Візняк) на вулиці Короленка поблизу автовокзалу №1, встановлений 1974 року на честь військ 2-го Українського фронту в дні святкування тридцятиріччя визволення Кіровограда. 4 січня Володимир Пузаков та працівники Кіровоградської міської ради оглянули пам’ятник і визначили необхідний для його реставрації обсяг робіт.

переглядів: 4802
17:20

Пузаков на стадіоні Ще 2000 року ВАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів" передав свій оздоровчий комплекс у комунальну власність територіальної громади Кіровограда. Основною складовою комплексу є футбольний стадіон, на якому проходять чемпіонати міста, області серед дітей і дорослих.

переглядів: 3786
17:15

Володимир Пузаков вручає відзнаку Олегові Полярушу П’ятого січня виповнилося сімдесят років професорові кафедри української літератури факультету філології та журналістики КДПУ імені Володимира Винниченка Олегові Полярушу. На врочистому розширеному засіданні ради факультету філології та журналістики, присвяченому вшануванню ювіляра, був присутнім і міський голова Володимир Пузаков.

переглядів: 2951
17:10

Наприкінці грудня з нагоди 19-річчя Державної служби зайнятості в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбулася зустріч його працівників з міським головою Володимиром Пузаковим та його заступником Валентиною Пупишевою.

переглядів: 2456
17:00

Петро Симоненко У Кіровограді відбувся Форум з проблем соціальної безпеки, ініційований Блоком лівих та лівоцентристських сил. У його роботі взяли участь лідер КПУ, кандидат у президенти України Петро Симоненко, лідери інших політичних сил, які увійшли у блок, – Юрій Загородній (СДПУ (о) і Станіслав Ніколаєнко ("Справедливість"), народний депутат України член фракції КПУ Вікторія Дем’янчук, члени громадських, ветеранських організацій, працівники буровугільної галузі, освітяни, студентство, аграрії, а також представники місцевих ЗМІ.

переглядів: 2556
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.52146 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua