МЕНЮ


08:15

Мешканці проспекту Комуністичного, що в Кіровограді, минулими вихідними були приємно здивовані зовнішнім освітленням цього затишного куточка нашого міста. Різнокольорова ілюмінація стала завершальним акордом у загальному благоустрої проспекту, який комунальники доводили до ладу протягом усього минулого року. Подібні роботи вже найближчими днями будуть розпочаті і на площах Дружби народів, Богдана Хмельницького та Набережній. Також буде освітлено й площу біля залізничного вокзалу, незабаром і вся вулиця Поповича – від транспортного двору до Ковалівського парку – засяє вогнями.

переглядів: 3290
08:12

Якщо раніше за те, що біля вашого приватного будинку утворилася купа сміття, або за те, що ви повісили в невстановленому для цього місці рекламне оголошення, ви б заплатили лише 17 гривень штрафу, то віднині вам таке "задоволення" може обійтися у 340 гривень, а то й більше. Справа в тому, що на початку нинішнього року Верховна Рада внесла зміни до деяких законодавчих актів України у сфері поводження з відходами. Зокрема, зміни внесено в статтю 152-у Кодексу про адміністративні правопорушення в частині відповідальності за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів. Зміни до закону вступили в дію з 17 лютого. Про це повідомив на прес-конференції начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов.

переглядів: 3313
08:10

Здебільшого засідання клубу "Ветеран" Кіровоградської міської організації ветеранів України присвячені щоденним побутовим клопотам літніх людей. А 23 лютого в актовому залі міської ради відбулося особливе, врочисте, засідання клубу (з концертом після нього) з нагоди Дня захисника Вітчизни, присутніми на якому були не лише ветерани, а й студенти та військовослужбовці місцевого гарнізону.

переглядів: 3354
08:09

Про ризик для Кіровограда на початку теплої пори року повені вже сказано багато. Пов’язано це з великою кількістю снігу, що випав нинішньої зими як на Кіровоградщині, так і в усій Україні. Та негативні наслідки від водопілля можна звести до мінімуму, якщо ретельно готуватися до нього й не дати йому розгулятися.

переглядів: 2899
08:08

Минулого номера "Вечірня газета" повідомляла про надзвичайну ситуацію, яка трапилася в Кіровограді – на вулиці Дзержинського, не витримавши тиску великої кількості снігу, обвалилася покрівля у двоповерховому будинку. Жителі трьох квартир у буквальному розумінні цього слова залишилися без даху над головою. Сталося це в суботу 13 лютого.

переглядів: 2921
08:06

Нинішнього року виповниться 65 років Перемоги над німецько-фашистською Німеччиною. У зв’язку з цим кіровоградська міська влада вирішила до Дев’ятого травня реставрувати пам’ятник радянським артилеристам (скульптор – Г. Савченко, архітектор – В. Візняк) на вулиці Короленка поблизу автовокзалу № 1, встановлений 1974 року на честь військ 2-го Українського фронту у дні святкування тридцятиріччя визволення Кіровограда.

переглядів: 3041
08:04

Двадцятого лютого 2010 року колектив навчально-виробничого підприємства Українського товариства глухих, його ветерани, запрошені гості відзначили в Будинку культури обласної організації УТОГ 75-річчя підприємства. Зараз на ньому працює понад сто двадцять спеціалістів, більша частина з яких – з вадами слуху.

переглядів: 3010
08:02

Дохідна частина міського бюджету за 2009 рік склала 528 мільйонів гривень. До загального фонду міського бюджету за 2009 рік надійшли 435 мільйонів гривень. Про це під час прес-конференції у вівторок повідомила начальник фінансового управління Кіровоградської міської ради Любов Бочкова.

Порівняно з 2008 роком обсяг податкових та неподаткових надходжень збільшився на 4688,1 тис.грн., або на 2,2 відсотка.

переглядів: 3292
08:00

Наприкінці минулого тижня лави громадських інспекторів спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради поповнилися більш ніж двадцятьма новими членами.
Завдання спецінспекції – слідкувати за дотриманням у Кіровограді правил благоустрою. Очолює цей підрозділ органу місцевого самоврядування Віктор Іванов. Однак для належного виконання покладених на працівників спецінспекції завдань її штат замалий. Виходом із цієї ситуації, що є нашим місцевим винаходом, стало залучення до роботи інспекторів на громадських засадах, які виконують її не гірше за інспекторів штатних. (Цей досвід уже переймають в інших містах. Зокрема, у Черкасах.) І ті, й інші мають відповідні посвідчення та широкі повноваження (добровільні помічники спецінспекції виконують свою роботу згідно з положенням міської ради про громадських інспекторів).

переглядів: 3161
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.28525 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua