МЕНЮ


07:59

Щовівторка міський голова Володимир Пузаков намагається допомогти кожному, хто зателефонував на «гарячу» лінію. Однак часто люди дзвонять, щоб подякувати за вирішення їхньої проблеми.

переглядів: 2076
07:56

З вівторка, 23 лютого, Кіровоград відчув обмеження водопостачання у деяких мікрорайонах міста, мешканці яких уже встигли звикнути до безперебійної подачі води, тиск води у водопровідних мережах значно знизився, а подекуди подача води на декілька годин була взагалі припинена. То що ж сталось у водопровідному господарстві Кіровограда?
Справа в тім, що обласне виробниче комунальне підприємство "Дніпро–Кіровоград", яке постачає питну воду не лише комунальному підприємству "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство", а й водоканалам Світловодська, Знам’янки та Олександрії, вдалося до таких радикальних дій через начебто великі борги цих водозабезпечуючих підприємств. Між тим, утворилися ці борги з моменту підняття тарифу на воду, котру водоканали закуповують у водопостачальників. Кореспондент "Вечірки" звернувся до директора КП "Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство" Валентини Єременко за коментарем із цього приводу.

переглядів: 2245
07:50

Можливо, протягом кількох найближчих років у Кіровограді з’явиться вірменська православна церква. З такою ініціативою до міської влади звернулася вірменська громада, представники якої на теренах нашої області проживають уже багато років. Міський голова Володимир Пузаков пішов їй назустріч, а депутати міської ради дали згоду на відведення для цього земельної ділянки.
Днями до редакції "Вечірньої газети" завітав голова правління кіровоградського обласного вірменського товариства "Тарон" Овік Мкртчян, який розповів про діяльність цього національного об’єднання та плани щодо спорудження вірменської православної церкви в обласному центрі.

переглядів: 2665
07:48

"Янукович не міг перемогти чесно", – заявила днями Юлія Тимошенко в ефірі центральних телеканалів у зверненні до народу.

переглядів: 2228
07:47

16 січня цього року до співробітників відділення ДАІ з обслуговування Компаніївського району Андрія Кузьменка та Рустама Мамедова, які чергували на виборчій дільниці в одному із сіл району, звернулася місцева жителька і повідомила, що вночі 15-річний односелець забрався до будинку її 58-річної матері, згвалтував її і, забравши з хати телевізор, утік.

переглядів: 2532
07:45

До десяти років позбавлення волі засуджено кіровоградця Б. за вбивство колишньої співмешканки.

переглядів: 2011
07:45

Громадський транспорт у Кіровограді чомусь ніяк не може стати "територією ввічливості". Переважно це стосується маршруток-мікроавтобусів.

переглядів: 3044
07:42

Того листопадового дня минулого року із рейсового автобуса, що прибув на Кіровоградську автостанцію № 1 зі Знам’янки, вийшли двоє циганів. Виглядали чоловіки не надто презентабельно, тому треба було мати дуже буйну уяву, щоб припустити, що це знам’янські чиновники прибули у невідкладних справах до обласного центру. Тим часом, прибульці не сумнівалися, що їм вдасться переконати декого з кіровоградців у своїй приналежності до органів державної виконавчої влади. І пенсіонерка з провулку Степового почувши фразу: "Я – із соцзабезу", таки впустила смаглявого чоловіка до свого будинку (його спільник залишився біля входу в двір – спостерігати за обстановкою).

переглядів: 2081
10:19

Минулої суботи, 13 лютого, о дев’ятій годині 50 хвилин у двоповерховому будинку по вулиці Дзержинського, 61, який знаходиться в самісінькому центрі Кіровограда, зруйнувалась шатрова шиферна покрівля, яка не витримала ваги великого шару снігу на ній. Про це надійшло повідомлення до Кіровоградського міського штабу з протипаводкових ситуацій та погіршення життєдіяльності на території міста. У будинку на першому поверсі знаходились адміністративні приміщення, а на другому – проживало кілька сімей, які відтепер у буквальному розумінні слова залишились без даху над головою.

переглядів: 2624
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.45826 сек. / запитів: 9 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua