МЕНЮ


11:56

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко та заслужений архітектор України Віталій Кривенко побували у Львові, де взяли участь в обговоренні-розгляді скульптурної композиції "Пам’ятник Володимирові Винниченку".
"Вечірня газета" постійно інформує читачів про перебіг роботи над проектом площі Володимира Винниченка в обласному центрі й пам’ятника на ній цьому визначному письменникові та політикові початку минулого сторіччя. Фінансують проект, започаткований міською владою, народний депутат України Ігор Шаров, промисловці Євген Бахмач та Андрій Райкович.

переглядів: 3562
10:50

Представники сучасної соціології стверджують, що процес урбанізації проходить інтенсивно та безконтрольно. За даними ООН, чисельність міського населення у всьому світі щорічно зростає на 300 тис. чоловік. Збільшення мешканців мегаполісів невпинно породжує виникнення серйозних проблем. У недалекому минулому міста були центрами прогресу, індустріального розвитку, а також економічного та політичного життя, в той же час вимагаючи вирішення проблем, пов’язаних з життєдіяльністю цих центрів. Здавалося б, це визначення більш доречне для великих міст, столиць. Але викликає заслужений інтерес ознайомлення з журналами засідань міської думи, періодичними виданнями – „Єлисаветградский вестник”, „Голос Юга”, з яких дізнаєшся про розвиток, становлення, набуття європейських рис Єлисаветградом у кінці ХІХ на початку ХХ століть.

переглядів: 4819
10:43

Світлана Лобода – енергійна та амбіційна. У своїх 26 років вона встигла вийти на орбіти шоу-бізнесу України та Росії. Інтерв’ю Світлана дає у статутному готелі "Опера". Хоча PR-менеджер Світлани і намагалася відгородити її від незручних запитань, дівчина відповіла на всі. Як і багато інших відомих людей України, Світлана підтримала популярний в Україні тренд – кидай курити. У колективі Лободи ніхто не курить, оскільки однією з умов контракту для хлопців з балету є відсутність шкідливих звичок, у тому числі й куріння.

переглядів: 7863 / коментарі (2)
10:28

Схоже, весна нарешті починає долати зиму. Хоча з вечора до ранку морозець ще хапає за щоки, та вдень йому вже не до снаги впоратися з поки що несміливим сонячним теплом. Тож зараз саме час готуватися до генерального прибирання міста.

переглядів: 3146
10:28

Післязавтра наші комунальники відзначатимуть професійне свято. Своєю наполегливою працею вони забезпечують життєдіяльність Кіровограда, надають різноманітні послуги його жителям, створюють необхідні умови, щоб у їхніх оселях завжди були вода, газ, тепло, світло, щоб належно утримувались вулиці, дороги, парки і сквери, житловий фонд й прибудинкові території. Як би не було скрутно, вони докладають чималих зусиль, аби нам жилося затишно й комфортно.
Одне з найкращих комунальних підприємств міста – житлово-експлуатаційна контора № 12. Її начальник Любов Марченко не лише зуміла згуртувати навколо себе працелюбний та відповідальний колектив, а й зберегти техніку, інші засоби виробництва.

переглядів: 5035
10:28

З політичною невизначеністю на Олімпі української влади покінчено, тож нарешті реальним стало прийняття найближчим часом державного бюджету на нинішній рік. А після цього – й бюджетів нижчого рівня, на які в усій Україні вже давно очікують.

переглядів: 3503
10:28

Протягом 2009 року економіка міста, як і вся вітчизняна економіка під впливом світової фінансово-економічної кризи, зазнала значних збитків – скоротилися обсяги промислового виробництва, роздрібної торгівлі, інвестицій в основний капітал. Однак у цілому за підсумками року можна сказати, що намітилися певні тенденції до стабілізації. Про це повідомила на прес-конференції у Кіровоградській міській раді заступник директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко.

переглядів: 3936
10:20

Як уже повідомляла "Вечірня газета", у Кіровограді розпочато спорудження закладу нового типу "Наш дім-2", в якому виховуватимуться сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. На якому етапі зараз реалізація проекту, що втілює в життя міська влада, яка його мета – розповіла нам начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради Людмила Дорохіна:

переглядів: 3802 / коментарі (1)
10:20

Будівництво і капітальний ремонт доріг на Кіровоградщині повинні стати одним з пріоритетних завдань для місцевої влади на 2010 рік, навіть на збиток для інших галузей. На цьому наголосив на нараді щодо стану автомобільних шляхів в області, що відбулася минулого вівторка, голова облдержадміністрації Володимир Мовчан.

переглядів: 3496 / коментарі (2)
1 2 3 4 5 »
pgt 0.311 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua