МЕНЮ


09:07

Управління державного казначейства у місті Кіровограді недофінансувало комунальним підприємствам, які займаються благоустроєм і прибиранням території обласного центру, понад мільйон гривень,повідомляє прес-служба Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2577
17:12

Виконком Кіровоградської міської ради ухвалив рішення, яким визначено, коли буде припинено опалювальний сезон.

переглядів: 3273
16:58

Центральний сквер незабаром може змінити свій вигляд. Принаймні, ТОВ "Укрсфера", що розпоряджається землею під ним, уже розробила проект реконструкції скверу. Про це стало відомо сьогодні на черговому засіданні виконкому Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2929
16:06

У суботу, 20 березня о 22 годині на проспекті Правди, напроти Муніципального ринку на проїжджій частині вулиці стався обвал дорожнього покриття, внаслідок чого провалилася вантажівка. Вона перевозила 18 тонн вантажу - соки, мінеральну воду, у тому числі - і в скляній тарі.

переглядів: 3138
12:07

Страшна аварія, внаслідок якої загинули люди, трапилася в Кіровограді у суботу, 20 березня на вулиці Московській.

переглядів: 3375
12:32

Сьогодні на позачерговому засіданні сесії Кіровоградської міської ради депутати прийняли рішення про проведення громадських слухань про перейменування міста Кіровоград на Єлисаветград.

переглядів: 3085
12:17

Протиборство, суперечка, боротьба, конфлікт – гнів, агресія, напруженість, розгубленість… І цей асоціативний ряд можна продовжувати: все, що пов’язує людину з явищами конфліктного характеру, дійсно спрямовує людську психіку до негативу, навіть коли такого бажання зовсім немає.

переглядів: 4359
12:09

Два кадрових питання розглядалися на сьогоднішньому засіданні Кіровоградської міської ради. Йшлося про поновлення на роботі звільнених раніше заступника міського голови Вадима Волканова та секретаря Кіровоградської міської ради Руслана Мишериченка. Обидва після звільнення подали позови до суду, і суд зобов'язав поновити їх на роботі.

переглядів: 3182
17:15

За даними санітарно-лабораторного контролю Кіровоградської міської санепідстанції господарсько-питного водопостачання міста, якість води за бактеріологічними та фізико-хімічними показниками в контрольних точках водозабору відповідає нормативній документації, тоді як якість води із джерел децентралізованого водопостачання (із громадських колодязів) у 12 пробах з 20 (60 відсотків) не відповідали чинним нормативам, що небезпечно в епідемічному відношенні у період весняної повені та дощових паводків. Особливо небезпечно вживати воду з природних джерел. У місті їх чотири – у балці біля олієекстракційного заводу, в балках на вулицях Полтавській та Котовського, а також біля штучного озера на вулиці Бєляєва. Їх вода стовідсотково бактеріологічно забруднена.

переглядів: 3283
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.40426 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua