14:33
Дев'ять чоловік незаконно отримали пенсії по інвалідності та компенсації на загальну суму 410 тисяч гривень внаслідок злочинних дій службових осіб Знам'янської центральной районної лікарні. Про це поідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.
переглядів: 4442
14:20
Фахівці Гідрометеоцентру заявляють, що нинішньої весни в Україні очікується найбільша за останні десятиліття повінь. Найскладніша ситуація - у басейнах річок Прип'ять, Західний Буг, Сіверський Донець, Інгул та Інгулець. У зону підтоплення можуть потрапити Луцьк, Любищев, Червоноград, Черновці, Кіровоград та інші міста.
переглядів: 3376
13:59
У приміщенні Кіровоградської міської ради відбулася зустріч голови ОДА Володимира Мовчана з активом Кіровограда. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчих органів міської ради, керівники місцевих підприємств, підприємці, депутати міської ради.
переглядів: 3709
13:37
Збільшення тарифу на дніпровську воду, згідно з рішенням обласної ради, призвело до того, що кожного місяця КП "Водопровідно-каналізаційне господарство" додатково має відшукати 800 тисяч гривень на оплату послуг ОКВП "Дніпро-Кіровоград". Про це повідомила на прес-конференції директор міського водоканалу Валентина Єременко.
переглядів: 3206