МЕНЮ


14:33

Дев'ять чоловік незаконно отримали пенсії по інвалідності та компенсації на загальну суму 410 тисяч гривень внаслідок злочинних дій службових осіб Знам'янської центральной районної лікарні. Про це поідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

переглядів: 4469
14:20

Фахівці Гідрометеоцентру заявляють, що нинішньої весни в Україні очікується найбільша за останні десятиліття повінь. Найскладніша ситуація - у басейнах річок Прип'ять, Західний Буг, Сіверський Донець, Інгул та Інгулець. У зону підтоплення можуть потрапити Луцьк, Любищев, Червоноград, Черновці, Кіровоград та інші міста.

переглядів: 3400
13:59

У приміщенні Кіровоградської міської ради відбулася зустріч голови ОДА Володимира Мовчана з активом Кіровограда. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчих органів міської ради, керівники місцевих підприємств, підприємці, депутати міської ради.

переглядів: 3747
13:37

Збільшення тарифу на дніпровську воду, згідно з рішенням обласної ради, призвело до того, що кожного місяця КП "Водопровідно-каналізаційне господарство" додатково має відшукати 800 тисяч гривень на оплату послуг ОКВП "Дніпро-Кіровоград". Про це повідомила на прес-конференції директор міського водоканалу Валентина Єременко.

переглядів: 3238
pgt 0.38119 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua