МЕНЮ


08:39

Минулої суботи у Кіровограді відбулося загальноміське прибирання. Всюди – у парках та скверах, біля підприємств та організацій, навчальних закладів, біля житлових будинків – працювали кіровоградці, щоб рідне місто з настанням теплої пори року стало більш привабливим, чистим та охайним.

переглядів: 6568
08:32

Грошова допомога – до Дня Перемоги

Виконком Кіровоградської міської ради прийняв рішення про надання грошової допомоги у розмірі ста гривень кожному інваліду та учаснику бойових дій Великої Вітчизняної війни з нагоди Дня Перемоги. На це з міського бюджету буде витрачено 104 тисячі 700 гривень.

переглядів: 3603
08:32

Як уже повідомляла "ВГ", тиждень тому депутати Кіровоградської міської ради скасували своє кількарічної давності рішення про передачу парку Ковалівського на баланс Ленінської районної ради, тим самим повернувши його у комунальну власність міста, також на стадії завершення – процес розірвання договору оренди парку. За словами міського голови Володимира Пузакова, ці кроки зроблені виключно в інтересах жителів Кіровограда, які незабаром матимуть у центрі міста чудове місце для відпочинку. Нагадаємо, що саме Володимир Пузаков був ініціатором повернення в управління органів місцевого самоврядування не лише Ковалівського парку, а й міського водоканалу та ТЕЦ, що було передбачено в його передвиборчій програмі, як і капітальні ремонти шкіл, лікувальних, інших соціальних закладів. Як бачимо, це були не просто передвиборчі обіцянки – спільно з депутатами міської ради, соціально відповідальними бізнесовими структурами він цілеспрямовано і поступово втілює їх у життя.

переглядів: 3275
08:26

Днями провідні спеціалісти Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги провели першу в цих стінах операцію лабароскопічним методом. До цього подібні хірургічні втручання виконувались лише в обласній лікарні. Операція пройшла вдало. Задля таких операцій у медичному закладі була відкрита спеціальна п’ята операційна, де успішно функціонує відповідний апарат саме для малотравматичних втручань.

переглядів: 3031
08:26

У вівторок, 27 квітня, в актовому залі кібернетико-технічного коледжу відбулись громадські слухання щодо повернення історичної назви Кіровограду – Єлисаветград. Їх учасників, яких зареєструвалось понад 600 осіб і які представляли різноманітні підприємства та організації міста, зустрічали нечисленні пікети комуністів та представників націонал-патріотичних партій. І якщо перші відзначились тим, що перед початком зібрання та потім у його ході не бажали чути жодної з альтернативних точок зору щодо рідної серцю назви "Кіровоград", то другі були більш стриманими, і жодних натяків на агресію з їхнього боку не спостерігалось.

переглядів: 5467 / коментарі (7)
08:13

Марічка Падалко – телеведуча каналу „1+1”, учасниця шоу „Танцюю для тебе” – якось відразу сподобалася глядачам. Її телевізійний образ милої, лагідної дівчини, як з’ясувалося під час інтерв’ю, не розходиться з реальністю. Зараз цей образ як ніколи доречний – адже Марічка нещодавно дізналася, що вона чекає на третю дитину. Про її шлях у журналістиці, особисті переживання, коли вона пішла від свого першого чоловіка, щоб вийти заміж за журналіста Єгора Соболєва, про виховання двох маленьких дітей та її спосіб захисту малюків від сигаретного диму ми говорили в кафе в центрі Києва, поруч з квартирою, де і мешкає молоде подружжя.

переглядів: 16997 / коментарі (1)
07:58

"На жаль, в Адміністрації Президента мені не видали чарівної палички", – сказав голова облдержадміністрації Сергій Ларін журналістам Кіровограда та районів об- ласті на прес-конференції, що відбулася днями. Проте він має наміри і створити сприятливі умови для роботи місцевих сільгоспвиробників, і відродити тутешню переробну промисловість, і залучити інвестиції в економіку Кіровоградщини.

переглядів: 3004 / коментарі (1)
07:58

Хвилиною мовчання розпочалися минулої п’ятниці в приміщенні Кіровоградської міської ради урочистості з нагоди 24-ї річниці Чорнобильської катастрофи. Після вшанування пам’яті тих, хто своїм життям зупинив пекельну стихію, до присутніх у залі вдів ліквідаторів звернувся кіровоградський міський голова Володимир Пузаков:

переглядів: 3180
07:51

Сьогодні відокремлений підрозділ "Теплоелектроцентраль" КП "Теплоенергетик" святкує своє вісімдесятиріччя. Напередодні ми зустрілися з його керівником Ростиславом Клоковим, який розповів про славну історію цього підприємства, з яким настроєм зустрічає колектив свій ювілей, поділився планами на майбутнє:

переглядів: 3638
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.32638 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua