МЕНЮ


14:04

Днями провідні спеціалісти Кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги провели першу в цих стінах операцію лабароскопічним методом. До цього подібні хірургічні втручання виконувались лише в обласній лікарні. Операція пройшла вдало. Задля таких операцій у медичному закладі була відкрита спеціальна п’ята операційна, де успішно функціонує відповідний апарат саме для малотравматичних втручань.
Першу операцію на новому обладнанні провів хірург Богдан Мудрієвський.

переглядів: 3877 / коментарі (1)
11:08

Сьогодні багато хто з кіровоградців, вирушаючи на роботу, був здивований тим, що транспорт через центр міста не пропускали. Дехто припустив, що в Кіровоград приїхав якийсь високопосадовець. Однак насправді це проводили генеральну репетицію військового параду.

переглядів: 3264
11:08

Протягом останніх років в Україні спостерігається загострення проблем, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що створює безпосередню загрозу генофонду нації, забезпеченню правопорядку, національній безпеці країни.

переглядів: 3659
11:14

Першого травня 2010 року в Кіровогаді в центрі проводитимуться заходи з нагоди Дня солідарності трудящих – демонстрація та мітинг на площі Богдана Хмельницького. У зв’язку з цим змінено схему руху транспорту в центральній частині міста.

переглядів: 3507
12:23

Департамент житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради розробив правила утримання домашніх тварин.

переглядів: 4548
12:20

30-річний зловмисник більше 10 років свого життя провів за гратами. Тричі засуджений громадянин відбував покарання за крадіжки, зберігання наркотиків, а останній раз – за вбивство пенсіонерки. На початку року чоловік повернувся з в’язниці та встиг утриматися на свободі лише кілька місяців. повідомляє ВГЗ УМВС в області.

переглядів: 3737
11:44

У день 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні – 9 травня 2010 року, з 9.00 до 16.00 Кіровоградський обласний художній музей та картинна галерея Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» запрошують ветеранів Великої Вітчизняної війни та членів їх родин, дітей війни, людей похилого віку безкоштовно переглянути виставкові зали музею та галереї.

переглядів: 3211
11:35

Виконком Кіровоградської міської ради підпорядкував міську дружину спецінспекції.

переглядів: 3220
11:34

Ще кілька місяців багатьом і на думку не спадало скаржитися на рішення адміністративної комісії виконкому Кіровоградської міської ради щодо стягнення штрафу за порушення правила благоустрою – санкції були настільки мізерними, що простіше було заплатити гроші, ніж сперечатися. Однак після того, як відповідно до змін у законодавстві, розмір штрафів збільшити майже у двадцять разів, порушники почали оскаржувати рішення комісії. П’ять таких скарг, зокрема, було винесено на минуле засідання виконкому міської ради.

переглядів: 3294
1 2 3 4 5 »
pgt 0.44061 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua