МЕНЮ


12:33

Організоване злочинне угрупування викрито податковою міліцією Кіровоградської області

переглядів: 3408
17:39

Процес формування проекту бюджету міста на 2010 рік – у стадії завершення. Днями кіровоградський міський голова Володимир Пузаков провів нараду, на якій було уточнено прогнозні показники дохідної та видаткової частин головного фінансового документа міста.

переглядів: 3103
17:37

Протягом трьох років – з часу вступу на посаду міського голови Володимиром Пузаковим – у Кіровограді триває зримий бій з повеневими та ґрунтовими водами, які завдавали великих прикрощів мешканцям приватних будинків уздовж Інгулу в низинній частині міста. Що ж за цей час зроблено, аби умилостивити норовливого водного сусіда тепер уже колишніх «періодичних потопельників»?

переглядів: 4645
17:37

Із учорашнього дня в кіровоградських школах з ініціативи начальника спеціалізованої інспекції міської ради Віктора Іванова розпочали діяти «зелені патрулі», які складаються з одного вчителя та кількох учнів. Першими на патрулювання вийшли школярі й педагоги ЗОШ №№ 4, 17 та школи-інтернату.

переглядів: 2809
17:35

Указом від шостого квітня нинішнього року Президент України призначив новим головою Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Ларіна, народного депутата, керівника обласного виборчого штабу Віктора Януковича на минулих президентських виборах. Його попередник Володимир Мовчан, відповідно, був звільнений з посади.

переглядів: 3416
17:33

Протягом квітня у Кіровограді триває місячник з благоустрою, в якому беруть участь трудові колективи, студентська молодь, учні шкіл, працівники бюджетних установ, наводять лад поблизу підприємств та організацій, на відведених територіях.

переглядів: 3527
« 1 2 3 4 5
pgt 0.36995 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua