МЕНЮ


08:02

У Кіровограді уже давно існує потреба в міліцейському підрозділі, який би займався охороною міського комунального майна, вів боротьбу зі стихійною торгівлею, пильнував за дотриманням правил благоустрою і при цьому не відволікався на виконання інших правоохоронних завдань. Та законодавство не дозволяє місцевим радам створювати підпорядковані їм органи внутрішніх справ. Тому кіровоградська влада вирішила залучити до підтримання в місті порядку відділ Державної служби охорони при УМВС в області – госпрозрахункову установу, співробітники якої мають статус та повноваження працівників міліції.

переглядів: 2526
08:02

Цього тижня, останнього перед громадськими слуханнями з при- воду ймовірності перейменування Кіровограда, у кабінеті секретаря міської ради Володимира Слівнова відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення громадських слухань "Про повернення місту Кіровограду історичної назви Єлисаветград".

переглядів: 2306
07:56

Ось уже 65 років ми живемо, не знаючи, що таке війна. Тягар цього знання лежить на плечах наших ветеранів, у їхніх серцях, в їхніх ранах. Про суворість тієї далекої війни ми читаємо по зморшках на обличчях ветеранів, які залишилися живими. Про жахи війни судимо за їхніми розповідями, книжками та кінофільмами. Про бойовий шлях чуємо по дзвону медалей – "За оборону Севастополя", "За визволення Києва", "За взяття Берліна". Про втрати знаємо з фотографій, що зберігаються практично в кожній родині. На них – ті, хто захистив нас від жахів війни і дав нам можливість жити під мирним небом, ті, хто не повернувся з поля бою, щоб майбутнє покоління жило вільно і щасливо.

переглядів: 2557 / коментарі (1)
07:48

Минулої суботи на стадіоні "Ікар" Державної льотної академії України відбулася Міжнародна сертифікатна виставка всіх порід "Кубок фортеці Єлисавети-CACIB– IKU", організована обласним кінологічним об’єданням "Еліта Кінологія" (керівник Вікторія Вічірко).

переглядів: 4302
07:48

Честь і хвала ветеранам!

Своєю багаторічною працею, інколи у складних умовах, пов’язаних з післявоєнною відбудовою підприємства, реконструкцією його та іншими ускладненнями , ветерани заслужили повагу і шану молодших поколінь. Тому, відтворюючи історію електростанції, ми маємо добрим словом згадати цих людей, саме вони закладали надійну базу сучасної ТЕЦ. Людей, які споруджували РЕС у 1930 році і брали участь у її відбудові після війни, названо у розділі “Друге народження станції”. Зараз мова про тих, хто прийняв від попередників трудову естафету і гідно проніс її через кілька десятиліть, примноживши справу першопрохідців.

переглядів: 3510
07:40

Заступник директора фірми "Голованівський базар", підконтрольної екс-нардепу Віктору Лозінському, заявляв на допитах у прокуратурі, що це він, а не його патрон, убив жителя Голованівського району Валерія Олійника.

переглядів: 2179
07:40

Це сталося в Олександрії. Черговий райвідділу міліції, отримавши телефонне повідомлення про бійку в громадському місці, направив туди кількох патрульних.

переглядів: 2065
07:40

Якщо центральна влада не виконуватиме власних обіцянок поліпшити життя українців, Юлія Тимошенко займеться формуванням руху опору.

переглядів: 2232
10:11

Служба военной контрразведки получала информацию о положении машины в реальном времени.

переглядів: 1702
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.44773 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua