МЕНЮ


07:58

Туберкульоз є гострою та актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. За висновками ВООЗ, в Україні епідемія туберкульозу зареєстрована у 1995 році. Впродовж останніх десяти років відзначалося зростання рівня захворюваності на туберкульоз, в 2008 році ситуацію вдалося дещо стабілізувати, а 2009-го вперше намітився спад захворюваності на туберкульоз у нашому місті.

переглядів: 5929
07:58

Минулого місяця з ініціативи директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку – заступника кіровоградського міського голови Миколи Цуканова було започатковано традицію проведення (раз на місяць) семінарів для керівників підприємств торгівлі, ресторанного господарства й ринків. На кожен з них вирішено запрошувати тих посадовців, роз’яснення яких щодо новацій у законодавстві потребуватимуть підприємці.

переглядів: 2224
07:58

Як уже повідомляла "Вечірня газета", 19 березня депутати міської ради на своєму сесійному засіданні прийняли рішення про проведення громадських слухань щодо повернення Кіровограду назви Єлисаветград, що відбудуться 27 квітня о 14.00 в актовому залі Кіровоградського кібернетико-технічного коледжу. Виконавчий комітет міської ради затвердив склад робочої групи з підготовки слухань та календарний план заходів, пов’язаних з громадськими слуханнями. Після цього відбулося кілька засідань робочої групи. Останнє з них – 14 квітня.

переглядів: 5072
07:52

До закінчення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах лишилося не так уже й багато часу. Про дні проведення останнього дзвоника, державної підсумкової атестації, незалежного зовнішнього оцінювання "Вечірній газеті" розповіли начальник гуманітарного департаменту міської ради – заступник міського голови Валентина Пупишева та спеціалісти названого департаменту.

переглядів: 3491
07:52

Трудові династії ТЕЦ

У попередніх публікаціях згадувалася бригада монтажників на чолі з В.П.Чудним. Вона відзначилася на відбудові районної електростанції у 1944–1945 роках. У Василя Прокоповича професія – звичайна, робітнича: він працював на станції старшим кочегаром. Та у найскладніші для підприємства часи йому довірили очолювати один з найбільш відповідальних виробничих підрозділів – бригаду монтажників. Від роботи цього колективу багато у чому залежав процес відбудови електростанції.

переглядів: 2388
07:42

Віктор Пащенко, нещодавно призначений начальником управління МВС в області, всерйоз узявся за зміцнення дисципліни серед підлеглих. Про це Віктор Михайлович розповів днями кіровоградським журналістам.

переглядів: 3553
07:42

Голова обласної громадської організації "Солідарність" Володимир Ярошенко, виступаючи в ефірі телекомпанії "TTV", останнім часом регулярно піддає остракізму кіровоградську владу, яка, на його думку, ущемляє цих людей у реалізації права судитися за доплату в розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, передбачену Законом "Про соціальний захист дітей війни".

переглядів: 3824
07:36

Це сталося нещодавно в Кіровограді. Невідомі поки що злочинці, зламавши двері приміщення фінустанови, забрали звідти золоті вироби загальною вартістю близько 60 тисяч гривень, а також шість тисяч гривень готівкою.

переглядів: 2384
07:36

400 літрів етилового спирту, майже 20 тисяч підроблених марок акцизного збору України, близько чотирьох тисяч пляшок із сурогатом горілки та різне причандалля, необхідне для змішування спирту з водою, вилучили податківці вдома у членів злочинного угруповання, очолюваного кіровоградцем О.

переглядів: 2344
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.4206 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua