МЕНЮ


07:42

Пам’ять про трагічне минуле – одна з передумов недопущення в майбутньому його помилок. Це повною мірою стосується й пам’яті про причини, наслідки та героїв-ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. У Кіровоградській музичній школі № 1 ім. Генріха Нейгауза вже десять років вшановують загиблих, померлих і живих чорнобильців під час мистецького заходу, в якому беруть участь учні шкіл естетичного виховання, постраждалі від наслідків аварії на ЧАЕС.

переглядів: 2264
07:42

Нещодавно добігла кінця реєстрація учасників основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, які бажають вступити до вищих навчальних закладів. Про нові умови проведення ЗНО, затверджені наказом міністра освіти і науки від 26 червня 2009 року № 570 „Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України 2010 року”, розповіли працівники центру методичної та соціально-психологічної служби гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради Оксана Смоліна, Антоніна Паращук та Ірина Маранська.

переглядів: 5547
07:42

Головне питання, яке розглядалось на черговому засіданні кіровоградського клубу "Ветеран", стосувалось якості перевезень пільговиків (якими у більшості своїй є люди похилого віку) в маршрутних таксі міста. У засіданні взяли участь міський голова Володимир Пузаков, керівник департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку міської ради Микола Цуканов, його заступник Володимир Горбатенко, начальник управління споживчого ринку, транспорту та зв’язку вищезазначеного департаменту Ольга Гонтарь, начальник відділу захисту прав споживачів того ж таки департаменту Алла Шерстньова.

переглядів: 2081
07:33

Головний лікар Кіровоградської п’ятої міської поліклініки Анатолій Сташок – один з багатьох медиків, які у травневі дні 1986 року були відряджені для обстеження населення та вимірювання рівня радіації в райони Київської області, що примикали до Чорнобильської зони.

переглядів: 2384
07:26

Однією з ознак демократичної країни є існування в ній багатьох громадських організацій, що мають значний вплив і на владу, і на формування громадської думки, і сприяють самоорганізації населення. Шлях до їх заснування в кожної свій. Громадська організація "Кіровоградці", наприклад, виникла в результаті рішення про це найактивніших членів групи "Кіровоградці" на сайті "Однокласники. ру".

переглядів: 2313 / коментарі (2)
07:26

Дирекція, учительський та учнівський колективи одного з провідних середніх навчальних закладів Кіровограда – навчально-виховного об’єднання "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І ступеня "Гармонія" – гімназія ім. Тараса Шевченка – центр позашкільного виховання "Контакт" – провели 22 квітня у своїй школі день відкритих дверей.

переглядів: 3892
07:15

"Ми живемо в гуртожитку в одній кімнаті і взимку замерзаємо, особливо на кухні, де мама готує їжу. Нас у мами троє: я, сестричка і старший братик, якому ніде поставити ліжко". Це – фрагмент листа кіровоградської першокласниці Аніти Москалюк до кіровоградського міського голови Володимира Пузакова. На початку нинішнього року деякі ЗМІ обласного центру намагалися видати це послання за неабияку сенсацію. Мовляв, міський голова ось уже й першокласників довів до того, що вони взялися за перо.

переглядів: 2418 / коментарі (2)
07:15

Антимонопольний комітет України захистив право кіровоградського ВАТ "М’ясокомбінат "Ятрань" на стиль оформлення упаковок ряду виробів.

переглядів: 1981
07:15

На минулому тижні, 23 квітня, народний хореографічний ансамбль "Пролісок" Кіровоградського обласного комплексу гімназія– школа мистецтв відсвяткував своє 40-річчя. Заснований цей творчий колектив у 1970 році. І за цих кілька десятиліть він став володарем найвищих відзнак різноманітних міжнародних фестивалів по всьому світу. Юних кіровоградських танцюристів завжди радо вітають у країнах близького та дальнього зарубіжжя. У 2007 році "Пролісок" визнано кращим українським ансамблем на міжнародних фестивалях у Португалії та Іспанії. Того ж року колектив стає володарем гран-прі другого Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

переглядів: 2898
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.42425 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua