МЕНЮ


22:45

Минулого тижня в Кіровоград приїхала делегація з міста Бремергафена (федеральна земля – Бремен) на чолі з представником благодійного фонду "ХІОП" Мариною Каргошею. До її складу увійшли директор з навчальної частини школи-майстерні Бремергафена Герхардт Лірш, викладач цієї школи Біргіт Еліас та восьмеро їхніх вихованців.

переглядів: 3715
22:41

Домовленість про фінансову участь у цьому проекті досягнуто під час зустрічі міського голови Володимира Пузакова з керівником представництва "Россотрудничество в Украине" Костянтином Воробйовим, яка відбулася минулого вівторка.

переглядів: 3026
22:39

Учорашнє пленарне засідання Кіровоградської міської ради розпочалося, як водиться, з розгляду депутатських запитів щодо надання малозабезпеченим городянам коштів на лікування. Ці документи спрямовано в управління охорони здоров’я та відділ соціальної підтримки населення міської ради, які й мають відшукати фінансові можливості для допомоги незаможним землякам.

переглядів: 3450
22:39

Підприємці, які ведуть бізнес у Центральному сквері Кіровограда, таки погодилися з міським головою Володимиром Пузаковим в тому, що настав час повністю його реконструювати. Про це стало відомо на черговій нараді у міського голови, на якій обговорювалися умови їхньої пайової участі у проекті реконструкції.

переглядів: 3352
22:35

Розпочато підготовку до опалювального сезону

Члени виконкому Кіровоградської міської ради ухвалили рішення про заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010/2011 років.

переглядів: 3419
22:33

Викриття через рекламні оголошення шахрайських фірм, які начебто займаються працевлаштуванням, а насправді просто виманюють у людей гроші, уже стало системою. А впроваджує її спецінспекція Кіровоградської міської ради. Так, протягом кількох років її співробітники "тероризували" фірму, що гастролювала Україною і дурила бажаючих працевлаштуватися. В інших містах вона орудувала доволі успішно, але в Кіровограді зіткнулася з проблемами – всі її оголошення, розвішані на стовпах та деревах, зривали інспектори, більше того – вони ще й постійно навідувалися в контору, закликали кіровоградців, які підходили до її офісу, не купуватися на привабливі пропозиції, закидали своїми заявами правоохоронні органи. Міліція особливої активності не проявляла – мовляв, клієнти фірми добровільно підписували договори з цією конторою, а в них – жодних гарантій про працевлаштування не було – лише вказано, що їм нададуть інформаційні послуги. Та й розмір збитків, завданих потерпілим, був недостатньо великим, аби привернути увагу правоохоронців: під час першого візиту до Кіровограда з клієнтів брали по двісті гривень, під час наступних – по 300 (цинічні шахраї у розмові з інспектором пояснили це інфляцією). І все ж працівники спецінспекції так набридли гастролерам, що, врешті-решт, вони залишили наше місто в спокої.

переглядів: 3202
22:32

Достеменно не відомо, хто є автором відомого вислову про дурнів та дороги, та у його істинності сумнівів немає. Але, буваючи в улюблених місцях відпочинку, хочеться додати, що існує й третя серйозна біда, про яку відкрито говорити соромляться.

переглядів: 3302 / коментарі (1)
22:31

Перебуваючи у Полтаві, лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявила, що проекти створення спільних підприємств з Росією у сфері гідро- та атомної енергетики, газотранспортного консорціуму, які розглядає нинішня влада, можуть позбавити Україну можливості контролювати пакети акцій і впливати на розвиток не лише зазначених галузей, а й власної економіки. За словами Тимошенко, зараз ціни на електроенергію у 14-15 разів нижчі, ніж в Європі, адже 50 відсотків її виробляється на атомних електростанціях, а внаслідок реалізації вищезгаданих проектів відбудеться її подорожчання для споживачів, а власники новостворених СП матимуть можливість отримання надприбутків.

переглядів: 3020
22:29

Золоті гори обіцяло приватне підприємство "Капітолій", рекламуючи свої послуги в засобах масової інформації. В Антимонопольному комітеті України дійшли висновку, що воно займалося ошуканством.

переглядів: 3637
1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
pgt 0.30397 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua