МЕНЮ


15:17

Як уже повідомляла "ВГ", тиждень тому у житловому будинку №54-а по вулиці Шевченка в одній з квартир почала руйнуватися зовнішня стіна. Хоча ця багатоповерхівка не належить до комунальної власності міста (її балансоутримувачем є ОЖБК), того ж дня міський голова Володимир Пузаков доручив своїм підлеглим замовити експертизу в проектно-технічному інституті та визначити шляхи розв'язання проблеми.

переглядів: 3095
15:15

Сьогодні на черговому засіданні сесії Кіровоградської міської ради депутати скасували своє попереднє рішення, що стосувалося виділення земельної ділянки на розі вулиць Шевченка та Володарського одному з кіровоградських підприємців.

переглядів: 3355
12:01

Як уже повідомлялося в одному з номерів "Вечірньої газети", кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, звернувши увагу на незадовільний стан Центрального скверу, почав вести переговори з підприємцями, чиї об'єкти тут розміщуються, переконуючи їх у необхідності реконструкції скверу. Вони на це погодилися, але перший запропонований ними варіант не влаштував ні міського голову, ні територіальну громаду. Зараз підприємці почали пропонувати інші варіанти, які були розглянуті на нараді, що відбулася минулої середи.

переглядів: 3186
pgt 0.39939 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua