МЕНЮ


16:14

Як уже повідомляла "Вечірня газета", наприкінці травня в будинку № 54-а на вулиці Шевченка в Кіровограді в одній з квартир на цокольному поверсі внаслідок пошкодженя внутрішніх мереж водопостачання та каналізації почала руйнуватися стіна. У той же день, як це трапилося, на місці події побували представники влади, за дорученням міського голови Володимира Пузакова було проведено експертизу стану будинку, за її результатами визначено обсяг робіт, які необхідно виконати. Нагадаємо при цьому, що будинок не є комунальною власністю – він перебуває на балансі ОЖБК, однак, незважаючи на це, міська влада вирішила взяти розв’язання проблеми на себе.

переглядів: 2770
16:08

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в історію українського народу. В цей день розпочалася війна, яка забрала життя більше восьми мільйонів наших співвітчизників. 93 тисячі синів і дочок – скорботний мартиролог Кіровоградщини у тій війні.

переглядів: 3242
16:05

21 – 23 червня на базі обласного центру туризму, краєзнавства, спорту, екскурсій учнівської молоді відбувся VI обласний збір-змагання "Школа безпеки". Підняли прапор цьогорічного турніру члени колективу–переможця торішнього збору – команда Знам’янського району.

переглядів: 2470
16:01

Вже не одне десятиліття вулицею Андріївською поблизу Інгулу текли стічні й джерельні води. І от нарешті нинішня міська влада вирішила загородити цій воді шлях – тобто відвести її в підземні труби каналізаційного колектора.

переглядів: 2484
15:59

Уранці 15 червня кіровоградці, переходячи вулицю Героїв Сталінграда між сквером Слави та Колгоспним ринком, помітили, що асфальтове покриття у двох місцях – як корова язиком злизала.

переглядів: 2280
15:53

У нинішньому році виповнюється 10 років з моменту облаштування у селі Крупському Кіровоградського району військового німецького кладовища, де покояться німецькі солдати, які загинули під час Великої Вітчизняної війни у ході визвольної Кіровоградської операції. В Україні існує всього п’ять таких офіційних цвинтарів, за якими німецька сторона здійснює догляд, а також веде пошук інших поховань своїх солдатів з наступним перенесенням їхнього праху до військових кладовищ.

переглядів: 2658
15:48

Як уже повідомляла "Вечірня газета", ряд скарг на якість дитячих товарів, що надійшли до відділу захисту прав споживачів департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку та обласного управління у справах захисту прав споживачів, спонукали їх фахівців провести перевірки у кіровоградських торговельних точках. Про перші їх результати нам повідомила головний спеціаліст відділу Ольга Ледахівська.

переглядів: 2589
15:32

22 червня в Спасо-Преображенському соборі парафіяни й священнослужителі зустріли ковчежець з часткою мощів блаженної Матрони Московської (він перебуватиме там до 13 липня). Народилася блаженна Матрона (Никонова) 1885 року в селі Себіному Епіфанського повіту (нині Кимовського району) Тульської губернії. Матрона була п’ятою дитиною в родині. Народилася вона сліпою.

переглядів: 3253
15:30

Мало хто сумнівається в істинності приказки "Береженого й Бог береже", а працівники держпожнагляду як люди надзвичайно вимогливі та обачні – й поготів. Тому й вимагають від посадових осіб підприємств, установ і організацій різних форм власності неухильного дотримання протипожежних правил. Наскільки ефективними є дії інспекторів держпожнагляду в області, розповів минулої п’ятниці кіровоградським журналістам керівник територіального органу держпожнагляду полковник служби цивільного нагляду Ігор Парфьонов.

переглядів: 2697 / коментарі (1)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
pgt 0.28448 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua