МЕНЮ


10:36

Співробітники управління Служби безпеки України в Кіровоградській області викрили та припинили функціонування каналу постачання контрафактної продукції області.

переглядів: 2629
14:14

Традиційно вважається, що бандуру найкраще освоїли жителі західних регіонів. Але, як зясувалося, і в центральній частині України є майстри гри на цьому національному інструменті - так, кіровоградський ансамбль "Мальвочки" Кіровоградської музичної школи №3 узявши участь у Міжнародному конкурсі "Дзвени, бандуро", який проходив у Дніпропетровську, посів у ньому відразу два перших місця у різних номінаціях.

переглядів: 2846
08:02

Чотири роки тому в кіровоградському, як тоді його називали, парку імені 50-річчя Жовтня сталася жахлива трагедія: на очах у численних відвідувачів група чорнявих юнаків забила до смерті однолітка. Били руками, ногами, а також бейсбольною биткою. А закінчивши розправу, всілися в «Мерседес-Бенц», і тільки їх і бачили.

переглядів: 3409
16:24

Цими днями в Кіровограді на тролейбусному маршруті № 10 з’явились три оновлених машини, які після капітального ремонту набули сучасного привабливого вигляду.

переглядів: 2967
11:21

Останнім часом у Кіровограді сталося кілька випадків несанкціонованого втручання в роботу систем газопостачання. Один із них стався 15 травня 2010 року, внаслідок чого в газорозподільчому пункті спрацювала автоматика безпеки, без газу залишилися вісім багатоповерхових будинків 101-го мікрорайону. Вночі мешканці одного з багатоповерхівок чули звук роботи слюсарного інструменту біля наземного газопроводу. Завдяки оперативним діям працівників інженерно-експлуатаційного департаменту ВАТ «Кіровоградгаз» у короткий термін було відновлено газопостачання всього житлового масиву.

переглядів: 3298
08:57

Минулої суботи у Компаніївському районі відбувся чемпіонат з риболовлі серед представників кіровоградських ЗМІ. Четвертий рік поспіль його з нагоди Дня журналіста за традицією організовують Кіровоградська міська рада спільно з обласною організацією Народної партії України.

переглядів: 2816 / коментарі (1)
08:34

У художньо-меморіальному музей О.О.Осмьоркіна відкрилася фотовиставка авторських робіт фотокореспондента "Вечірньої газети" Олега Шрамка "Люди як люди".

переглядів: 2825
19:01

Недавню інформацію прес-служби прокуратури області про те, що стосовно голови та керівника апарату одного з райсудів Кіровоградщини порушено кримінальну справу, опублікували чи не всі ЗМІ нашого обласного центру. Гадаємо, нічого страшного не станеться, якщо уточнимо, що «один із районний судів» – це Новоархангельський районний суд.

переглядів: 4776
10:39

У травні нинішнього року в ході операції „Бюджет” під час перевірки приватного підприємства, яке здійснює торгово-посередницьку діяльність, встановлено, що в порушення законодавства України щодо адміністрування податку на додану вартість, декларації та додатки, необхідні для претендування на відшкодування ПДВ за березень 2010 року заповнені з помилками. Нині податківці з’ясовують, випадково вони були допущені, чи ні. Але разом з тим платнику, який не мав права на отримання бюджетного відшкодування, зменшено заявлену суму податку на додану вартість в розмірі 630 тис. грн.

переглядів: 2661
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.41403 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua