МЕНЮ


12:41

Під час відпрацювання області співробітниками УБОЗ УМВС та УСБУ у ході реалізації оперативних матеріалів було проведено дві оперативні закупівлі. На „гарячому” правоохоронці затримали 45-річного жителя міста Кіровограда, який продав міліціонерам гранати марки – Ф-1, РГД- 5 та запали до них. Крім цього, чоловік також реалізував кілька десятків набоїв до пістолета Макарова.

переглядів: 2810
11:08

Співробітниками податкової міліції Олександрійської ОДПІ спільно зі співробітниками Знам’янського МВ УСБУ в Кіровоградській області в одному із знам’янських інтернет–клубів виявлено факт надання послуг у сфері грального бізнесу. Використовуючи комп’ютерну техніку власниця закладу заохочувала клієнтів азартною грою в мережі Інтернет р в режимі он-лайн з виплатою грошових коштів у вигляді виграшу через касу клубу обертаючи електронний баланс клієнта в готівку.

переглядів: 2769
14:59

У ході проведення оперативно-профілактичного відпрацювання області співробітниками органів внутрішніх справ Кіровоградщини за добу розкрито 83 злочини, з яких по „гарячих слідах” - 35 та 14 злочинів з числа скоєних раніше.

переглядів: 2645
14:57

Во время минувшего розыгрыша «Лото-Забава» фортуна избрала двух кировоградцев. Участие в конкурсе «Охота за деньгами» принесла неожиданный и долгожданный выигрыш в 200 тысяч гривен Виталию Ефремову из Кировоградской области. Ему удалось угадать букву, которая и «вывела» его на желанный «трофей».

переглядів: 2700
14:28

Менее четырех месяцев осталось до начала отопительного сезона, а работа по его подготовке – в самом разгаре. Ряду проблем, требующим оперативного решения, было посвящено недавнее совещание у городского головы, сообщает сайт "Весь Кировоград".

переглядів: 3059
09:52

Як уже повідомляла «Вечірня газета», ряд скарг на якість дитячих товарів, що надійшли до відділу захисту прав споживачів та обласного управління у справах захисту прав споживачів, спонукали їх фахівців провести ряд перевірок у кіровоградських торговельних точках. Про перші їх результати нам повідомила головний спеціаліст відділу Ольга Ледахівська.

переглядів: 2784
09:51

При Кіровоградській центральній районній лікарні під час літніх канікул функціонує дитячий оздоровчий табір, в якому зараз відпочивають учні Кіровоградського району, які перебувають на диспансерному обліку, діти із малозабезпечених, багатодітних, неповних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування. Саме на допомогу таким дітям спрямована профорієнтаційна робота спеціалістів центру зайнятості, що проводиться під гаслом «20 років на службі людям».

переглядів: 3149
09:50

Донедавна вже не одне десятиліття вулицею Андріївською поблизу Інгулу текли стічні й джерельні води. І от нарешті нинішня міська влада вирішила загородити цій воді шлях – тобто відвести її в підземні труби каналізаційного колектора.

переглядів: 2725
09:49

Ось уже близько двох років в обласному центрі відбуваються виїзні прийоми кіровоградського міського голови Володимира Пузакова із мешканцями різних мікрорайонів. Одна з таких зустрічей відбулася днями у мікрорайоні Никанорівки.

переглядів: 2803
« 1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.43318 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua