МЕНЮ


13:52

Останнім часом на Кіровоградщині почастішали крадіжки приватного майна громадян, у тому числі квартирні. Протягом січня – травня нинішнього року зареєстровано 454 таких злочини.

переглядів: 2063
13:42

І знову жителі та гості Кіровограда змогли доторкнутися до високого, можна сказати, ангелоподібного виду мистецтва – хорового співу, який продемонстрував на найвищому професійному рівні муніципальний камерний хор під керівництвом його незмінного диригента заслуженого діяча мистецтв України Юрія Любовича під час урочистостей з нагоди 140-річчя Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ.
Знаменна подія! Адже ця будівля наприкінці 19 – на початку 20 століть належала Єлисаветградському земському реальному училищу, в якому викладали та займалися науковою діяльністю провідні вчені, художники, поети.

переглядів: 1782
13:39

17-річною юнкою була Людмила Усачова, коли Велика Вітчизняна війна докотилася до рідної Одеси. Після першого ж бомбардування міста дівчина вирішила йти на фронт. Оскільки була надто юна, то "приписала" собі два роки. Військкомат направив її до училища НКВС у м. Орджонікідзе Північно-Осетинської Автономної Республіки.

переглядів: 1690
13:36

Урочистий захід, присвячений Міжнародному дню медичної сестри, який відзначався кілька тижнів тому, та Дню медичного працівника, котрий медична спільнота країни святкувала 20 червня, відбувся у Кіровоградському медичному коледжі. Цей навчальний заклад уже багато років поспіль готує медичні кадри для первинної ланки охорони здоров’я не лише для лікувальних закладів нашого міста та області, а й України. Тому традиції милосердя, професіоналізму тут завжди культивувались.

переглядів: 1755
13:33

Наприкінці минулого тижня в Кіровограді відбулася низка спортивних змагань – Олімпійський день бігу, першість міста з настільного тенісу й чемпіонат області з пляжного волейболу.

переглядів: 1736
13:32

Одинадцять років я провела в улюбленій Кіровоградській ЗОШ №21, поруч з однокласниками та вчителями. За цей період ми стали однією великою родиною.Так хочеться знову повернутися в дитинство… Та, на жаль, це неможливо, дитинство промайнуло так швидко. І тепер ми – дорослі люди. Перед нами відкривається багато можливостей, а також чекають перешкоди. Але школа навчила з гідністю їх долати і в жодному разі не зупинятися. Особисто я дуже вдячна прекрасним викладачам, які прищепили нам найкращі моральні якості.

переглядів: 11674 / коментарі (7)
13:29

Слово "конституція" походить від латинського "constitutio", що означає "устрій". У Стародавньому Римі цим словом називались правові акти імператорів. Згодом у юридичній науці й практиці конституціями почали називати основні закони держави і суспільства.

переглядів: 2269
13:26

Протягом багатьох років змінювалися типи бібліотек, специфіка їх роботи, та незмінною залишалася робота з читачами. На сьогоднішній день бібліотеки вийшли на якісно новий рівень розвитку, велике значення мала комп’ютеризація бібліотечної системи. Так, у 2003 році у центральній бібліотеці Кіровограда розпочав свою роботу інформаційно- ресурсний центр (ІРЦ). Наша розмова – з головним бібліотекарем центру Світланою Барамбою.

переглядів: 2177
« 1 2 3
pgt 0.45958 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua