МЕНЮ


09:20

Нещодавній випускник мистецького факультету Ярослав Страшной уже другий рік є солістом Кіровоградської обласної філармонії, на сцені якої він розпочав свою сольну кар’єру ще студентом, співаючи разом зі своїм викладачем – професором, народною артисткою України Раїсою Валькевич.

переглядів: 3952 / коментарі (3)
09:19

Минулого понеділка міський голова Володимир Пузаков провів нараду, на якій ішлося про проблеми обстеження й ремонту ліфтів обласного центру. У ній взяли участь директор департаменту житлово-комунального господарства міської ради – заступник міського голови Віктор Кухаренко, виконувач обов’язків начальника управління фінансів міської ради Надія Швець, начальник територіального управління Держгірпромнагляду в Кіровоградській області Володимир Береславський, представник Управління державного казначейства в місті Кіровограді Володимир Стецюк, директори колективного підприємства "Геркон" і ТОВ "Аста" Олег Слінченко та Олександр Артимошин й інші посадовці.

переглядів: 3095
09:16

Начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов довів до відома начальника УМВС України в Кіровоградській області Віктора Пащенка, що сектор у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб (паспортний стіл) Кіровського РВ УМВС України в Кіровоградській області, який знаходиться за адресою: вул. 50 років Жовтня, порушує правила благоустрою міста.

переглядів: 2857
09:16

Кіровоградський міський голова Володимир Пузаков доручив підрозділам виконавчих органів влади організувати роботу із оновлення адресних табличок на будинках вулиць Єгорова, Гагаріна та Терешкової.

переглядів: 2818
09:11

Минулої п’ятниці наш колектив відзначив двадцятиріччя заснування вісника Кіровоградської міської ради "Вечірня газета".

переглядів: 3100
09:11

На цьому акцентував свою увагу під час прес-конференції у вівторок заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Кіровоградської міської ради Володимир Каленчук.

переглядів: 2934
09:11

Незадовго до Дня працівників торгівлі, який відзначають в останню неділю липня, в актовому залі міської ради, де зібралися працівники торгівлі й ресторанного господарства міста, відбулося урочисте засідання з нагоди свята.

переглядів: 2789
09:11

4-5 вересня 2010 року у Кіровограді під патронатом Кіровоградського міського голови Володимира Пузакова відбудеться Олімпійський Кубок України з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?".

переглядів: 2881
09:05

Що може бути спільного між нареченою в гарній білій весільній сукні і… тролейбусом? Та ніби нічого, навіть якщо це новенький МАЗ. Однак туристичне агентство "Мелодія-тур" разом з ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія" та відділом культури й туризму міської ради змогли поєднати на перший погляд непоєднуване…

переглядів: 2718
1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.28941 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua