МЕНЮ


09:15

На два кіоски скоротилася недавно торговельна мережа фірми "Інгуша". Вони опинилися на території одного з кіровоградських комунальних підприємств, де спеціалізована інспекція міської ради складує демонтовані МАФи (малі архітектурні форми), які їх власники встановили без відповідних дозволів. До таких радикальних заходів стосовно фірми "Інгуша" міська влада вдалася, коли стало зрозуміло: це підприємство не збирається добровільно забирати свої "будки" із земельних ділянок, користуватися котрими не має права.

переглядів: 2364
09:08

Як працюється органам місцевого самоврядування у нелегкі кризові часи, які важелі управління є і які потрібні міському голові, аби повноцінно відповідати за ситуацію в місті, розповів в інтерв’ю журналісту видання "2000" Андрію Крикунову кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, яке ми подаємо з деякими скороченнями.

переглядів: 2556
09:02

Завтра, 3 липня, працівники Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств (облспоживспілки) відзначатимуть Міжнародний день кооперації.

переглядів: 2290
09:02

За усталеною традицією, у переддень Дня молоді у Кіровоградській міській раді відбувся урочистий прийом, на якому міський голова Володимир Пузаков привітав кращих представників молодого покоління зі святом, побажав їм успіхів та завзяття у досягненні мрій, відмінного навчання, вагомих професійних здобутків. Володимир Тихонович вручив найкращим студентам свідоцтва стипендіатів міського голови, а іншим – цінні подарунки та подяки від місцевої влади й себе особисто.

переглядів: 2327
08:11

Урочисте вшанування цьогорічних випускників Кіровоградського державного педагогічного університету відбулось 30 червня у приміщенні обласної філармонії. Молодих педагогів прийшли привітати не лише викладачі цього поважного вищого навчального закладу, батьки, друзі, рідні, а й кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, начальник управління освіти обласної державної адміністрації Ельза Лещенко, заступник начальника управління сім’ї та молоді ОДА Віталій Останній, голова профспілки працівників освіти та науки області Світлана Скалько та інші.

переглядів: 2235
08:11

Минулого тижня відбулось засідання архітектурної містобудівної ради, яке провів начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста Кіровограда Григорій Литвин. До розгляду членів ради був запропонований ескізний проект майбутньої реконструкції скверу Слави, який представили фахівці корпорації "АТБ".

переглядів: 2111
08:01

Якщо країна потребує радикальних змін у своєму розвитку, то в цьому процесі не можна обійти увагою і реформування системи місцевого самоврядування. На цьому наголошує член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Геннадій Заболотний.

переглядів: 3546
08:01

З метою обговорення програми економічних реформ, зокрема проектів Податкового та Бюджетного кодексів, у приміщенні Кіровоградської міської ради відбувся "круглий стіл" за участі представників місцевої та обласної влади, податкових органів, широких кіл громадськості, керівників провідних промислових підприємств Кіровограда, малого та середнього бізнесу. При обласній державній адміністрації створено робочу групу, яка покликана зібрати всі зауваження та пропозиції, що надходитимуть у процесі обговорення цих основоположних законопроектів, систематизувати їх та направити до Кабінету Міністрів України.

переглядів: 2086
07:56

Заклики кіровоградської міської влади до мешканців міста з проханням благоустроїти території біля приватних офісів, установ, підприємств та прибудинкові території, знайшли відгук у багатьох кіровоградців. От і в будинку № 14 на вулиці 50 років Жовтня живуть люди, яким не байдуже, як виглядатиме їхнє подвір’я. Воно і раніше потопало у зелені ошатних, розлогих дерев, акуратних кущів, але не вистачало куточків для відпочинку, квітів, які б милували око мешканцям та тим, хто приходить сюди. А відвідувачів тут було і є чимало, адже саме в цьому будинку знаходиться кілька приватних магазинів, розташований сектор у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кіровського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області, інші правоохоронні органи. Жителі будинку вирішили благоустроїти двір, і він завдяки їхнім старанням набув привабливішого вигляду.

переглядів: 6896
1 2 »
pgt 0.43053 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua