МЕНЮ


18:07

Днями працівниками Олександрійського міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області в домоволодінні місцевих жителів, 1988 та 1983 років народження, один із яких раніше судимий, було виявлено чималий арсенал частин зброї та бойових припасів часів Великої Вітчизняної війни. Про це "ВГ" повідомив ВЗГ УМВС в області.

переглядів: 2620
16:35

На адресу кіровоградського міського голови Володимира Пузакова надійшов лист-подяка від в.о. директора Кіровоградської міської станції юних техніків І.Костинської, копію якого отримала і редакція «Вечірньої газети».

переглядів: 2621
16:21

23-річний робітник загинув внаслідок руйнування цегляної стіни під час демонтажу конструкцій будівлі, яка не експлуатується, в селі Покровському Кіровоградського району. Про це повідомляє прес-служба ГУ МНС України в області.

переглядів: 2443
16:21

Сильні зливи визначили характер роботи для рятувальників на минулі суботу та неділю. Бійці служби порятунку відкачували воду з більш ніж 20 присадибних ділянок та окремих будівель у Кіровограді, Олександрії, Долинській й у Новгородківському районі.

переглядів: 2809
16:20

Повідомлення про виявлення великого арсеналу боєприпасів часів Великої Вітчизняної війни надійшло до служби порятунку «101» від польового командира пошукового загону «Зірка» Олексія Бабушкіна по телефону.

переглядів: 2617
13:18

Наказом Генерального прокурора України на посаду прокурора Кіровоградської області строком на 5 років, а також головою колегії прокуратури Кіроворадської області призначено державного радника юстиції Олега Левицького.

переглядів: 2818
09:28

"ВГ" уже повідомляла про те, яких заходів вживає міська влада для того, аби на вулицях обласного центру було достатньо урн для сміття. Зокрема, активно в цьому напрямку із підприємцями та бізнесменами працює спецінспекція Кіровоградської міської ради. Проте, ці зусилля зводяться нанівець нічними хуліганами, які не знаходять нічого кращого для своїх розваг, ніж ці урни розбивати.

переглядів: 2323
pgt 0.41299 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua