МЕНЮ


15:07

Редакція тижневика «Ведомостей-плюс» від усієї душі вітає журналіста Валентину Лазарчук (Кацовіч) з народженням сина Давида!

переглядів: 2601 / коментарі (1)
14:41

17-го липня чоловіча компанія відпочивала на березі Інгулу біля селища Новгородка. Не обійшлося і без міцних напоїв. Після застілля усі пішли купатися, окрім 44-річного Анатолія, який не дуже полюбляв воду та і взагалі не вмів плавати. Тож чоловік просто сидів біля річки. Коли всі вийшли з води, то чоловіка на місці не було. Не звернувши на це увагу, компанія продовжила відпочинок до ранку. Вранці почали шукати зниклого товариша. Запідозривши неладне, викликали міліцію та рятувальників. Ще до їх приїзду виявили тіло загиблого товариша біля самого берега. А от якби чоловіки відпочивали без алкоголю, то напевно все б закінчилося добре.

переглядів: 2566
13:56

З метою виконання заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення, для організації та проведення спільних перевірок суб’єктів господарювання, податковими органами області скоординовано спільні дії з органами прокуратури, територіальними інспекціями праці, управліннями Пенсійного фонду. Про це повідомляє відділ оподаткування фізичних осіб
ДПА у Кіровоградській області.

переглядів: 2404
13:42

В рамках операції „Бюджет” працівниками управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Кіровоградській області було здійснено перевірку підприємства „А”, в результаті чого донараховано податків разом зі штрафними санкціями в сумі майже 1,2 млн. грн. та упереджено суми податку на додану вартість, заявлені до відшкодування на розрахунковий рахунок, в сумі більше 300 тис. грн. Про це повідомляє управління податкового контролю юридичних осіб ДПА у Кіровоградській області.

переглядів: 2767
pgt 0.4655 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua