МЕНЮ


09:23

За перше півріччя фахівці Кіровоградської міської санепідстанції взяли 553 проби води, з яких лише п’ять не відповідали ДСТУ за бактеріологічними та 15 – за хімічними показниками, що цілком відповідає нормативам. Про це заявив учора під час прес-конференції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко.

переглядів: 3341
09:20

Літо – пора відпочинку біля водоймищ, рибної ловлі, купання. Між тим, саме під час цих розваг людина найбільше ризикує заразитися на лептоспіроз. Як і торік, нинішнього року в Кіровограді зареєстрований один випадок лептоспірозу, хворого, на жаль, врятувати не вдалося.

переглядів: 3698
09:18

Протягом квітня-червня наша газета неодноразово інформувала читачів про те, що на кіровоградських ринках можна натрапити на ранні овочі із підвищеним вмістом нітратів. Здавалося, зараз їх уже не повинно бути – настав період, коли овочі та фрукти можуть дозріти й природним шляхом, без допомоги нітратів. Проте, як свідчать результати лабораторних досліджень, нітрати ще трапляються. Переважно – у динях та кавунах. Про це повідомив учора під час прес-конференції головний державний санітарний лікар Кіровограда Іван Касьяненко.

переглядів: 3238
09:18

Липень б’є рекорди. Такої температури Україна не бачила 130 років. При цьому в ЗМІ уже почали з’являтися повідомлення про підвищення кількості інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту та верхніх дихальних шляхів, зокрема на Донеччині, у Чернівцях. Як уже повідомляла «ВГ», дещо збільшилася захворюваність на ГРВІ і в нашій області, трапляються випадки пневмонії, високим залишається рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції (правда, за відсутності масових випадків). Водночас у Кіровограді епідситуація поки що – відносно стабільна. Про це повідомив під час вівторкової прес-конференції головний державний санітарний лікар міста Іван Касьяненко.

переглядів: 2464
pgt 0.42643 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua