МЕНЮ


12:43

Представлення ескізних пропозицій проекту торговельного комплексу, який передбачається побудувати у Центральному сквері Кіровограда, і подальшої реконструкції цього зеленого куточка міста відбулось на черговій нараді, яку провів міський голова Володимир Пузаков. У ній узяли участь представник фірми – замовника проекту ТОВ "Укр-Сфера" та підприємці, які долучаться до реалізації проекту.

переглядів: 2293
12:40

З настанням літнього сезону машин на міських дорогах усе менше, основний транспортний потік – зараз на магістралях, які ведуть на південь. Однак у вечірній та нічний час на деяких вулицях починається просто нездорове пожвавлення. Зокрема, на Карла Маркса заважають насолоджуватися вечірньою прохолодою любителі поганяти на мотоциклах.

переглядів: 1987
12:35

Як і в попередні роки, за дорученням кіровоградського міського голови Володимира Пузакова на святкуванні Дня Військово-морських сил Збройних сил України (щороку його відзначають у першу неділю липня) у моряків середнього десантного корабля "Кіровоград" побувала делегація нашого міста й області, яку очолив секретар міської ради Володимир Слівнов. Разом з ним там перебували представники Новомиргородського й Голованівського районів, а також керівник міського відділу фізкультури і спорту Олександр Куценко та директор комунального підприємства "Управління будинками Кіровоградської міської ради" Микола Кучер.

переглядів: 2391
12:34

Літо – гаряча пора для кіровоградських шляховиків, які докладають чимало зусиль, щоб вчасно та якісно відремонтувати міські дороги.

переглядів: 2094
12:27

Минулого вівторка в Кіровограді на площі ім. Кірова відбувся мітинг опозиційних сил, на якому обговорювалися презентований Кабінетом Міністрів новий Податковий кодекс і внесений народним депутатом України Олександром Єфремовим новий закон про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

На мою думку, прийняття нового Податкового кодексу в тій редакції, яку подали від уряду Азарова, призведе до знищення підприємців, а закон, запропонований Єфремовим, – до узурпації влади і на місцевому рівні.

переглядів: 2775
12:26

Про це заявили під час прес-конференції голова обласної організації політичної партії «Фронт змін» Андрій Табалов та заступник голови організації Ірина Малик.

переглядів: 2060
11:13

Закладання наріжного каменя Свято-Андріївської церкви в селищі Гірничому, що в Кіровограді, та близький початок будівництва Петропавлівського храму на вулиці Євгена Маланюка безпосередньо пов’язані з протоієреєм Миколою Шутяком, секретарем єпархіального управління Кіровоградської єпархії Української православної церкви Київського патріархату та настоятелем Свято-Петропавлівської парафії.

переглядів: 4064
11:02

Третину року ми чекаємо на літо, щоб насолодитись сонячним теплом. Але коли стовпчик термометра вперто піднімається вище позначки 30 градусів, а на вулиці навіть листя не ворухнеться від рятівного подиху вітру – це вже занадто! У першу чергу спека небезпечна для людей, які страждають на серцево-судинні захворю- вання. Це гіпертоніки, хворі на стенокардію, які перенесли інфаркт, інсульт. Небезпечне перегрівання і для решти людей. То як вберегтися від спеки? Поради дає завідуючий кардіологічним відділенням Кіровоградської лікарні швидкої медичної допомоги Олександр ВАВІНСЬКИЙ:

переглядів: 2095
10:54

Багато хто з нас чув про такий напрямок у медицині, як гомеопатія, але не кожен достеменно знає, що це таке. А в дослівному перекладі з грецької мови "гомеопатія" означає "подібна хвороба", і в її основі лежить принцип "подібне лікувати подібним". Гомеопатія – безпечний метод відновлення здоров’я завдяки саморегуляції організму. Людина отримує шанс зменшити вплив або уникнути, хімічної, гормональної терапії та антибіотиків.

переглядів: 2483
« 1 2 3 ... 8 9 10 11 »
pgt 0.43422 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua