МЕНЮ


09:59

В безликий строй всех снова не построишь.
Сатира знает, как ей поступать.
Ну что, Шполянский Аминад Петрович?
С приездом. Вы на родине опять.

Евгений Евтушенко

Уродженець Єлисаветграда, один з найвидатніших поетів російської еміграції Амінад Петрович Шполянський (1888-1957) увійшов в історію літератури ХХ століття під звучним і промовистим псевдонімом – Дон-Амінадо, який перекладають так: лицар, який дарує. І він дійсно подарував читачам стільки, без перебільшення, геніальних творів, що його й досі „відкривають”.

переглядів: 2126
09:15

На два кіоски скоротилася недавно торговельна мережа фірми "Інгуша". Вони опинилися на території одного з кіровоградських комунальних підприємств, де спеціалізована інспекція міської ради складує демонтовані МАФи (малі архітектурні форми), які їх власники встановили без відповідних дозволів. До таких радикальних заходів стосовно фірми "Інгуша" міська влада вдалася, коли стало зрозуміло: це підприємство не збирається добровільно забирати свої "будки" із земельних ділянок, користуватися котрими не має права.

переглядів: 2361
09:08

Як працюється органам місцевого самоврядування у нелегкі кризові часи, які важелі управління є і які потрібні міському голові, аби повноцінно відповідати за ситуацію в місті, розповів в інтерв’ю журналісту видання "2000" Андрію Крикунову кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, яке ми подаємо з деякими скороченнями.

переглядів: 2541
09:02

Завтра, 3 липня, працівники Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств (облспоживспілки) відзначатимуть Міжнародний день кооперації.

переглядів: 2286
09:02

За усталеною традицією, у переддень Дня молоді у Кіровоградській міській раді відбувся урочистий прийом, на якому міський голова Володимир Пузаков привітав кращих представників молодого покоління зі святом, побажав їм успіхів та завзяття у досягненні мрій, відмінного навчання, вагомих професійних здобутків. Володимир Тихонович вручив найкращим студентам свідоцтва стипендіатів міського голови, а іншим – цінні подарунки та подяки від місцевої влади й себе особисто.

переглядів: 2325
08:11

Урочисте вшанування цьогорічних випускників Кіровоградського державного педагогічного університету відбулось 30 червня у приміщенні обласної філармонії. Молодих педагогів прийшли привітати не лише викладачі цього поважного вищого навчального закладу, батьки, друзі, рідні, а й кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, начальник управління освіти обласної державної адміністрації Ельза Лещенко, заступник начальника управління сім’ї та молоді ОДА Віталій Останній, голова профспілки працівників освіти та науки області Світлана Скалько та інші.

переглядів: 2225
08:11

Минулого тижня відбулось засідання архітектурної містобудівної ради, яке провів начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста Кіровограда Григорій Литвин. До розгляду членів ради був запропонований ескізний проект майбутньої реконструкції скверу Слави, який представили фахівці корпорації "АТБ".

переглядів: 2109
08:01

Якщо країна потребує радикальних змін у своєму розвитку, то в цьому процесі не можна обійти увагою і реформування системи місцевого самоврядування. На цьому наголошує член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Геннадій Заболотний.

переглядів: 3542
08:01

З метою обговорення програми економічних реформ, зокрема проектів Податкового та Бюджетного кодексів, у приміщенні Кіровоградської міської ради відбувся "круглий стіл" за участі представників місцевої та обласної влади, податкових органів, широких кіл громадськості, керівників провідних промислових підприємств Кіровограда, малого та середнього бізнесу. При обласній державній адміністрації створено робочу групу, яка покликана зібрати всі зауваження та пропозиції, що надходитимуть у процесі обговорення цих основоположних законопроектів, систематизувати їх та направити до Кабінету Міністрів України.

переглядів: 2079
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.46385 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua