МЕНЮ


09:05

Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" оскаржило в окружному адміністративному суді міста Києва постанову Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) № 812 від 13 липня 2010 року про підвищення ціни на газ для населення на п’ятдесят відсотків.

переглядів: 2046
09:05

У Кіровограді відбувся Перший національний форум по боротьбі з наркоманією в Україні, ініційований Кіровоградською обласною організацією політичної партії "Сильна Україна".

переглядів: 2495
09:00

В Україні нині триває інформаційно-освітня кампанія “Біотехнології ХХІ століття. Міфи та реалії”, ініційована Українською асоціацією клітинних біологів та біотехнологів. Її мета – надати суспільству зважену, неупереджену інформацію щодо досягнень сучасної біотехнології, зокрема про такий її важливий напрямок, як генетична інженерія рослин та генетично модифіковані організми. Саме тому до Кіровограда завітали кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник президії АН України Олег Новожилов; кандидат біологічних наук, спеціаліст Українського товариства клітинних біологів та біотехнологів Микола Бойко; кандидат сільськогосподарських наук, доцент Національного університету біоресурсів та природокористування, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Тетяна Новак та працівник Українського товариства клітинних біологів та біотехнологів Наталія Літостанська.

переглядів: 6326
08:50

Липень б’є рекорди. Такої температури Україна не бачила 130 років. При цьому в ЗМІ уже почали з’являтися повідомлення про підвищення кількості інфекційних захворювань шлунково-кишкового тракту та верхніх дихальних шляхів, зокрема на Донеччині, у Чернівцях. Як уже повідомляла "ВГ", дещо збільшилася захворюваність на ГРВІ і в нашій області, трапляються випадки пневмонії, високим залишається рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції (правда, за відсутності масових випадків). Водночас у Кіровограді епідситуація поки що – відносно стабільна. Про це повідомив під час вівторкової прес-конференції головний державний санітарний лікар міста Іван Касьяненко.

переглядів: 2143
08:50

Про каплицю й невеличку купальню біля неї, що розміщені на одному із джерел, які живлять річечку Біянку, "Вечірня газета" вже неодноразово розповідала читачам. Знову повертаємося до розповіді про місце поблизу вулиць Криничуватої й Полтавської, бо воно нинішнього спекотного літа стало місцем паломництва величезної кількості кіровоградських "пляжних прочан".

переглядів: 2063
08:37

Ліси по праву називають зеленими легенями планети. Не випадково більшість оздоровчих закладів та будинків відпочинку знаходяться на лісових узліссях або поблизу них. Також ліси сприяють збереженню вологи у ґрунті, стримують суховії, створюючи цим природні умови для підвищення врожайності усіх сільськогосподарських культур. Однак, на превеликий жаль, є люди, які цього не усвідомлюють і вважають, що в лісі все дозволено: можна розводити багаття, залишати сміття, ламати дерева, топтати, рвати і знищувати рослинність. А найбільше шкоди лісу завдають незаконні рубки дерев та лісові пожежі.

переглядів: 9550 / коментарі (1)
08:37

У січні 1945-го, коли в Європі ще гриміли бої Другої світової, у друкарні видавництва “Кіровоградська правда” підписали до друку скромну за якістю паперу книжечку “Спогади про визволення Кіровоградщини (матеріали, статті і розповіді)”. Скромними, не вказавши себе, були й упорядники видання, яке вийшло накладом у дві з половиною тисячі.

переглядів: 2501
08:37

Серед видатних діячів міжнародного комуністичного руху ХХ століття (тут передусім маємо назвати наших земляків Льва Троцького – творця Жовтневої революції 1917 року в Росії, яка буквально за 10 днів перевернула світ, – та Григорія Зінов’єва, голову Комуністичного Інтернаціоналу) поважне місце посідає ще один уродженець Єлисаветграда Ісаак Юхимович Чемеринський (1891– 1941).

переглядів: 2421
08:32

У Кіровограді 55-річний житель у стані алкогольного сп’яніння мало не позбавив життя власного сина. Цей випадок стався в приватному секторі міста.

переглядів: 2048
« 1 2 3 ... 9 10 11 »
pgt 0.46645 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua