МЕНЮ


08:51

Як відомо, з першого серпня набрали чинності нові, спрощені правила оформлення субсидій. А з недавнього часу кіровоградські пенсіонери почали знаходити в своїх поштових скриньках листи від Пенсійного фонду зі зразком заяв для отримання субсидій. У пакетах знаходяться бланки та зразки заяв на субсидії, а також зразок та бланк декларації про доходи. Варто зауважити, що у багатьох це викликало масу запитань, люди похилого віку розгублені, адже не знають, як їх правильно заповнювати і чи потрібно це взагалі робити.

переглядів: 16410 / коментарі (6)
08:46

Президент України Віктор Янукович нагородив представників Кіровоградської області нагородами з нагоди 19-ї річниці незалежності України. Про це йдеться в його указі № 829/2010 "Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ та організацій".

переглядів: 3621
08:39

День міста святкуватимемо тиждень

Виконком Кіровоградської міської ради погодив заходи щодо відзначення 256-ї річниці заснування Кіровограда.

переглядів: 3011
08:39

Чергову аферу попередили в обласному центрі працівники спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради.

переглядів: 3121
08:39

У Держархіві Кіровоградської області відбулися урочисті заходи, присвячені передачі Посольством Російської Федерації в Україні копій документів з Архіву зовнішньої політики Російської імперії, що стосуються Новосербського корпусу та фортеці святої Єлисавети.

переглядів: 3161
08:39

Мешканці Лелеківки з обох берегів Інгулу наприкінці минулого тижня мали нагоду поспілкуватися в ЗОШ № 15 з кіровоградським міським головою Володимиром Пузаковим. І вони цією нагодою скористалися, більш ніж півтори години розмовляючи з очільником міста про загальнокіровоградські та суто лелеківські справи.
Насамперед, міський голова відповів на звернення до нього 1135-ти лелеківців, які надіслали йому листа із запитанням стосовно причини припинення добудови нового триповерхового корпусу школи № 15 і вимогою продовжити розпочату справу.

переглядів: 2805
08:20

Минулого вівторка Україна відзначала 19-річницю незалежності. Кіровоградці, які не скористалися цим законним вихідним для збирання картоплі чи соління помідорів та побували у центральній частині міста, побачили і парад вишиванок, і концерт за участі місцевих виконавців.

переглядів: 4204
08:14

Слово „успіння” означає сон і разом із тим мирну, подібну до сну кончину. Для християнина смерть — не знищення людського єства, а перехід до вічного життя з Богом. Божа Матір, як ніхто з людей і Ангелів, досягла довершеного єднання з Богом і виправдала мету, заради якої був створений цей світ, — обоження творіння. У Своєму Успінні Вона перейшла від цього світу, який ще удосконалюється, до блаженної вічності. Вона стала по той бік смерті, воскресіння і Страшного Суду. В день Успіння людство отримало Небесну Заступницю й Утішительку.

переглядів: 3158
08:14

Давня мудрість про те, що потрібно ретельніше вибирати не житло, а сусідів, для мешканців будинків №№ 82 та 84 по вулиці Леніна в Кіровограді набула неабиякого змісту. В одній із цих багатоквартирних одноповерхівок, поєднаних спільним подвір’ям, проживає сім’я новоявлених Плюшкіних, яка зробила двір суцільним смітником. Зносячи сюди непотріб з місцевих смітників, вони перетворили життя своїх сусідів на пекло.

переглядів: 3460 / коментарі (3)
1 2 3 4 5 6 7 8 »
pgt 0.3082 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua