МЕНЮ


16:13

Як уже повідомляла «Вечірня газета», згідно з рішенням виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, з 16 серпня по 16 вересня 2010 року в Кіровограді проводиться місячник з поліпшення благоустрою і санітарного стану міста, а 11 вересня 2010 року оголошено днем загальноміського суботника з впорядкування території міста.

переглядів: 3256
09:54

Справжній музичний рай створили для себе ульяновські підприємці. У торгівельному приміщенні, яке, до речі, вони й назвали „Музичний рай”, в самому центрі Ульяновки податкові міліціонери встановили факт реалізації аудіо-відео продукції (DVD та CD дисків) без контрольних марок, наявності яких вимагає діюче законодавство. 117 примірників такої продукції на загальну суму майже у три тисячі гривень в присутності понятих було вилучено та направлено на відповідальне зберігання.

переглядів: 2814
09:45

Минулого тижня, у день Успіння Пресвятої Богородиці, у Свято-Успенському храмі Пресвятої Богородиці УПЦ Московського патріархату (МП), що в парку Крючкова, та біля хреста на місці зруйнованого усередині сорокових років минулого століття Свято-Успенського п’ятипрестольного кафедрального собору (на території нинішньої міської ради) відбулися святкові богослужіння, на яких був присутнім і привітав вірян зі святом міський голова Володимир Пузаков.

переглядів: 3231
13:15

41-річний житель міста Світлдоводськ Кіровоградської області постійного місця роботи не мав, раніше притягувався до кримінальної відповідальності, але був звільнений за амністією, тому вирішив організувати псевдо фірму по працевлаштуванню. Чоловік вмовив свого знайомого оформити на себе приватне підприємство та пообіцяв платити за це щомісяця по 1 тисячі доларів США, втім останній навіть і не підозрював чим займатиметься його приятель.

переглядів: 2814
14:29

На Кіровоградщині стартував загальний аукціон з продажу необробленої деревини заготівлі ІV кварталу 2010 року.

переглядів: 2796
10:19

Зважаючи на численні звернення жителів міста з приводу незручностей, які спричиняє їм робота пивних наметів, у зв’язку з порушенням встановленого режиму їх роботи та тиші у нічний час, міський голова Володимир Пузаков доручив своїм підлеглим розробити проект рішення виконкому щодо припинення розміщення на території міста цих об’єктів.

переглядів: 2936 / коментарі (1)
10:09

Виконком Кіровоградської міської ради погодив заходи щодо відзначення 256-ї річниці заснування Кіровограда.

переглядів: 3240
17:18

Минулого тижня в центрі міста Кіровограда працівниками міліції було зупинено автомобіль таксі, під керуванням місцевого жителя. Його пасажир, 25-річний непрацюючий кіровоградець, явно не очікував зустрічі з правоохоронцями, тож намагався якнайшвидше з’ясувати причину зупинки, та волів продовжити свою „подорож”...

переглядів: 2752
13:56

"ВГ" неодноразово повідомляла про те, що жоден пляж у Кіровограді офіційно нинішнього року не відкритий. Однак кіровоградці, незважаючи на застереження лікарів, продовжують купатися в інгульській воді, наражаючи себе на небезпеку. І доволі серйозну, якщо судити зі сказаного під час прес-конференції в обласній санепідстанції минулої п'ятниці.

переглядів: 3001
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42368 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua